čtvrtek 28. ledna 2016

K tabuli půjde...

Pravdou je, že na naší nejnovější hračku padlo docela dost věcí. Třeba jsem musela vypreparovat mužovu botu, kterou mi na tenhle experiment(samozřejmě rád:-) daroval. Nebo jakési historické úchytky ke skříňkám, které tady už dávno nejsou, knoflíky nalezené na půdě v kombinaci se dvěma námořnickými z výtvarných potřeb. Kus koberce, pár zipů, menší nákup v Obi a další...

Dohromady to hodilo celkem zajímavou smyslovou tabuli, chcete-li sensory board. Pokukovala jsem po nich už nějaký čas a pořád jsem to ladila tak, aby vyhovovala oběma klukům dohromady. Vzniklo tedy tohle jednoduché, dřevěné "áčko" se spoustou záchytných bodů.

Zajímavým faktem je, že oba dva baví úplně všechno. Myslela jsem si, jak Mládě nebudou zajímat knoflíky a ono zrovna jo. A nebo, že miniMládě nechá trénink zavazování tkaniček úplně chladným. A zrovna ne :-) 
Takže i když jsem se snažila vybírat pro každého něco, stalo se nevídané. Oba je to baví opravdu komplet celé. Tabule už u nás funguje týden, stála nás jeden den práce a dětská radost z ní je absolutně neuvěřitelná. 
Takže pokud venku není počasí na procházky ani sáňkování, jako třeba teď, najdete nás u tabule:-)

2 komentáře:

  1. No to je paráda, jste skvělí. Nedávno jsem zrovna narazila na takovou zamykací krabičku za nekřesťanské peníze, taky jsem si říkala, že ji zadám muži do výroby :)

    OdpovědětVymazat
  2. To je super :-) Jeste me napadlo dat za dvirka obrazek a obcas ho nenapadne vymenit:-) ze by to meli i s prekvapkem:-)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)