čtvrtek 18. února 2016

Pozdrav z hor

Minulý týden V Rokytnici nad Jizerou! Po loňské absenci jsem konečně stála na lyžích. Muž mi dal prostor abych lyžovala jak dlouho chci(za což mu patří obrovský dík, byla jsem šťastná, že mám příležitost). Taková malá dovolená. Sama, na kopci, ticho, brzy ráno, nic neřešit. Prostě jen odpočívat. Občas jsme jezdili společně s J. což bylo super. Jen na mě musel při prvních jízdách hodně čekat dole, ten rok je fakt znát(a nebo i věk?)!
 Rozhodně jsme si to ale užili i když jsem před odjezdem propadala panice, že nikdy!! nemůžeme sbalit děti, že to nikdy nezvládneme, nikdy neodjedeme a tak dále. V závěru to asi bylo snazší, než jsem pesimisticky předpovídala. Kluci byli v pohodě. Možná to bylo i únavou z lyžování. Mládě lyžoval opravdu denně a já jsem na něj pyšná! Získal naprosto skvělou instruktorku Hedu, která se mu trpělivě věnovala, uměla s ním vyjednávat(obrovské plus:-))) a nakonec to spolu dotáhli na zdárnou jízdu na vleku a parádní jízdu z kopce. Opravdu jsem ocenila perfektní přístup a mohu jedině doporučit Major skischool. Za rok určitě zase!:-)
Vypadalo to, že si to tentokrát opravdu užívá(i když únava a bolavé nožičky...:-) a že ho to baví.
Těším se, že za pár let budeme lyžovat spolu a za čas snad i komplet celá rodina! MiniMládě totiž chce dělat všechno, co vidí u starších bráchů. Mohlo by to tedy opravdu vyjít.
A protože v den, kdy jsme měli odjíždět domů krásně nasněžilo, rozhodli jsme se pobyt trochu prodloužit. A myslím, že to stálo rozhodně za to!

Mimochodem kafe s výhledem na zasněžené kopce je boží!
3 komentáře:

 1. To je bajecne! Moc ti preju, ze i jako vytizena maminka si muzes uzit lyzovacku a hory.

  Moc hezke fotky!

  OdpovědětVymazat
 2. Jste nejúžasnější <3 A Mládě na lyžích je super!

  OdpovědětVymazat
 3. To kafe s výhledem je opravdu báječné;-) a nejen to - je parádní, že jste si to tak užili!

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)