pondělí 11. dubna 2016

mini festival/podle nás

Dětský festival mini je za námi. Navštívila jsem ho dvakrát. Poprvé jsem měla možnost si všechno prohlédnout v klídku s Pavlou s Oh my beautiful life, což bylo moc fajn a byla jsem ráda, že spousty věcí můžeme prokonzlutovat:) No a samozřejmě mám teď nekonečně dlouhý seznam věcí, které postupně musím pořídit. 
Druhé kolo jsem stihla v pátek za doprovodu kluků. Zůstali jsme asi tři hodiny a i přes velkou koncentraci kočárků a dětí, jsme to zvládli v pohodě. 
Stihla jsem koupit pár věcí, mám spousty vizitek a zajímavých kontaktů. Nejvíc se Mládě těšil na workshop časopisu Raketa, protože ho moc zajímalo, kdo vlastně takový časopis dělá. Teď už může v klidu spát, všechno dobře ví :-))


Jakákoli práce s papírem mě baví, takže jsem byla ze stánku NaPOLI nadšená!


Velrybí povlečení! Co víc si může malý námořník přát? Tokvído-neobyčejné věci pro neobyčejné děti. A navíc z Tábora(malé-velké plus)! Nadoma a Naven! Především liščí kousky! A vůbec spousty, spousty dokonalosti. Lišky ale samozřejmě vedou:)

Kluci společně. Už jsou oba tak velcí, že si chvilku vydrží hrát sami(když se zrovna nevztekají, kdo bude mít jakou pastelku:-)) 

Jak jsem tak koukala na čelenky od Lumpka, už jsem se s klukama viděla na zahradě, jak si hrajem v létě na indiány a tyhle čelenky hru dokonale doplňují! Nordic day, oblíbená klasika...spousty krásných a stylových hraček. Osobně bych si moc přála velkého svítícího králíka, úplně ho u nás vidím. A taky svítící tabulka-naprostá bomba. Mám pocit, že ještě několik let budu mít vždycky co odpovídat na otázku "co klukům k narozeninám?" :-)))) Absolutně největší zásek. Funny Sassy už známe nějaký čas. Jakmile je Mládě zahlédl, šel si popovídat s paní majitelkou a následně se nechal ostříhat. Všechno si vyřešil a domluvil sám, vůbec k ničemu nás nepotřeboval. Tohle kadeřnictví se mi moc líbí-je vidět, že mají s dětmi zkušenosti i trpělivost a to je základ. Už se těšíme na další stříhání! "Mami, mami, já bych nutně potřeboval toho starého, stříbrného námořníka...a taky tu lampuuu a hodiny!" ano, takhle nějake to bylo se vším. Každopádně mám pocit, že námořnický pokoj nás asi nemine. A plákát z devoto také ne:-)Z nakladatelství Meander jsem si odnesla nejen knihy, ale také spousty tipů. Brzy určitě udělám samostatný post o tom, co jsme si všechno pořídili a co si ještě pořídíme. Zatím mohu prozradit, že k aktuálním novinkám v naší knihovně patří například kniha pro děti princ a princ. Skoro jsem zalitovala, že už mě nečeká nic podobného. Tyhle péřové zavinovačky jsou dokonalé, krásné a kdybych náhodou(ale opravdu jen a jen náhodou)čekala ještě další miminko, určitě bych se obrátila právě sem. Pokud vás zajímají tyhle krásné zavinovačky/polštářky/deky, koukněte na vyvojdeti.cz :)

Tady také platí, že kdyby náhodou..Ice ice baby :-)Nakladatelství Běžíliška a spousty krásných kousků. Samozřejmě, že nutně potřebujeme všechny!

A taky Houpací prkno! Znáte ho? Jsem ráda, že jsem mohla nechat oba kluky, asi si ho vyzkoušeli a teď ho nemůžu dostat z hlavy. Jednoduchost, se kterou si děti vyhrají dlouho a dlouho na spousty možných způsobů. A na závěr-časopis Raketa a výtvarná dílna! Jen Mládě si chvilkama chtěl spíš povídat, než vyrábět. Odcházel ovšem naprosto spokojený a nadšený, že konečně viděl, kdo ten jeho oblíbený časopis vlastně dělá! :)

4 komentáře:

Děkuji za milé komentáře;-)