sobota 28. května 2016

Léto se blíží!

Přemýšleli jste někdy, jak naši pleť "vidí" slunce? Pokud ne, doporučuji se podívat na tohle video.Já jsem totiž byla až trochu vyděšená. U dětí jsem to nikdy nebrala na lehkou váhu, ale sebe jsem moc neřešila. A pak vidím tohle. Normální pleť vs. pleť pod UV tedy taková, jaká je na slunci.
A je to teda vážně silná káva(alespoň pro mě).

Když mi přišla pozvánka od Feeda na seminář o ochraně pokožky před sluncem , ráda jsem přijala pozvání. Léto se blíží závratnou rychlostí a já si vždy ráda poslechnu něco nového. 
Tentokrát akci organizovala pro Feedo Bioderma. Ovšem neznamená, že se od teď mažu navždy jen Biodermou a ničím dalším. Spíš než tohle, jsem se namotivovala, abych letos už opravdu víc přemýšlela, jestli a jak moc mažu nejen děti, ale i sebe. Jak často jsme na slunci, jak moc se chráníme.

Taky jsem věřila spoustě absurdních mýtů! Třeba když jsem pobíhala jako puberťák po pláži v tričku a myslela si, že je to lepší než nějaký krém(ne, není tomu tak! Mazat, mazat a zase mazat!). A taky, že voda chrání před UV zářením(tak tady je to prý dokonce i ještě horší!). Nebo, že stačí namazat jednou pořádně před odchodem na pláž a doma pak zase něčím po opalování(stačí se mazat každé dvě hodiny venku a jednou samozřejmě před odchodem.No, žila jsem v úplné iluzi :-)
Slečna z Biodermy byla připravena na všechny dotazy ohledně tohoto tématu a velmi podrobně vše ochotně vysvětlila. Na semináři jsem se seznámila s řadou Photoderm, ze které mě zaujaly především přípravky pro děti. Bioderma využívá patent buněčné biochrany, který je přítomný ve všech produktech i v již zmíněné řadě Photoderm.

Asi úplně nejvíc se mi zalíbila opalovací pěna pro děti. Naprosto živě si umím představit, jak kluky baví natírat se "šlehačkou" u vody! Za mě velké plus za snahu motivovat děti k natírání se zábavným způsobem. Více infa najdete TADY

Další z produktů, které se mi moc líbí pro děti je Opalovací mléko! Tohle mléko má totiž jasně modrou barvu. A komu by se nelíbilo, být jako Šmoula :) Rodiče pak krásně zjistí, jestli je natřeno mlékem opravdu vše rovnoměrně a správně(což je někdy s malým dítětem vážně těžší záležitost). Je vhodné i na velmi jemnou pokožku. Víc TADY

Sama pro sebe uvažuji na léto o kompaktní make-upu. Je speciálně vyvinutý pro citlivou pokožku.
Chrání před UVA a UVB zářením, před spálením a alergieií na slunce. Pro mě k vodě a vůbec na léto, naprostá bomba! Najdete TADY


Jsem ráda, že Feedo pořádá podobné semináře, je to opravdu moc fajn a příjemné! Jen tak dále a díky:-)

3 komentáře:

  1. Video je skvělé. Myslím, že by se hodilo v sezónách místo reklam v tv. A Bioderma je fajn nejen v oblasti opalování, obecně mám ráda moc :o)

    OdpovědětVymazat
  2. Bioderma? mám jí plnou koupelnu <3

    OdpovědětVymazat
  3. Je to hrozný nešvar, hrozně nerada se mažu a musím se do toho nutit! Možná bych se namotivovala tou šlehačkou sama :oD

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)