úterý 10. května 2016

Není hrneček, jako hrneček!

My totiž máme kouzelné hrnečky. Tedy...alespoň jim takhle tajemně Mládě říká!

Na tohle jsem se tak moc těšila. Sluníčko, výlety, zahrada a všechno tak nějak krásně snadné. Už se těším, až se k tomu všemu ještě přidá koupání, lenošení na sluníčku a ujídání melounu. 

Únava mě pořád neopouští, už mě věrně provází, ale doufám s tímhle krásným počasí se to už změní.
Potřebuji o něco víc kávy než obvykle a občas se stane, že si jí vezmu i ven s klukama, protože odpoledne trochu docházejí síly. Před časem mi kamarádka Evita, hodila tip na zajímavé hrnečky pro děti. Když ho Mládě viděl na fotce, bylo rozhodnuto. Připomíná mu můj Keep cup a musí ho mít. Úplně nejvíc na světě ho teď potřebuje a brácha prý taky! Dokonce opravdu poctivě čekal na balíček. Dočkal se! 

Přišly a hned je musel vyzkoušet. Po chvilce testování tedy přináším info o Munchkin Miracle 360° Cup. Tedy netekoucích hrnečcích, ze kterých jde pít po celém horním obvodu, šetrným k zubům a vhodné pro všechny děti od 12 měsíců. 
Klukům se moc líbí a mně jako alternativa klasických sportovních lahví vlastně také.


Když jsem viděla tyhle fotky, došlo mi, že už mám skutečně velké kluky!


Naše aktuální cestovní výbava. Munchkin Junior s oušky-vejde se do něj 200ml vody, velký Munchkin pro Mládě, který má objem 296ml, můj Keep Cup a nezbytná káva, bez kterých nikdy nikam neodjíždím(aktuálně už vyhlížím další do sbírky, ale nemůžu se rozhodnout, který chci víc!). Trochu nepraktické je, že hrnečky nejsou určeny do myčky. Ale dá se to celkem v klidu přežít a vymývají se také jednoduše. 

Oba hrnečky pro kluky fungují na stejném principu. Kluci z nich pijí vlastně úplně stejně jako z normálních skleniček. Díky vyndavací gumové části a ventilu voda teče opravdu jen tehdy, když je to třeba. Musím říct, že miniMládě s tímhle měl a ještě trochu má, problém. Ne vždycky se mu daří pořádně se napít, ale učí se. Mládě je úplně bez problému. Co mi asi trochu chybí, je víčko, kterým bych na delší cesty kelímek zavřela. Už se párkrát stalo, že jsem kelímek hodila jen tak do tašky/pod kočárek a část, kterou kluci pijí se zašpinila atd. Hrnečky můžete najít třeba TADY nebo taky ZDE.


3 komentáře:

  1. Vám to společně tak moc sluší <3 Hrnečky jsou zajímavé. Ještě jsem se s nimi nikde nesetkala a ocela by se mi zamlouvalo něco obdobného pro děti.

    OdpovědětVymazat
  2. Coooo... myslela jsem, že to vlevo je Anička!!! To není možný, že už je to Štěpán!

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)