pondělí 23. května 2016

Raketa v Táboře

Před pár dny jsme se konečně dostali k prohlídce výstavy autorů dětského časopisu Raketa v Táboře. Spojili jsme to s krásnou procházkou po městě s klukama, taky trochu nepříjemnému zmoknutí v parku, ale stálo to za to. Na výstavu jsme vzali i Markétu s blogu Mámou sama. Psala o ní TADY krátký report.


Malé kluky jsme musely nechat v kočárcích venku(samozřejmě s dozorem), protože Galerie Vodárenská věž, není zrovna uzpůsobena pohybu s kočárky. Vlastně vůbec, ale vzaly jsme Mládě, který si to s námi (snad dostatečně) užil. 


Výstava výtvarníků, kteří společně vytvářejí časopis Raketa, představuje v Táboře pestré portfolio ilustrací, kreseb a 3D-objektů. Vhodné pro děti i jejich rodiče. Ještě pár dnů k vidění, pokud budete mít cestu na jih, dejte si cestu právě sem. Do 29.května je ještě času dost! Nám se líbilo, vám bude určitě taky :-) Více info na fb ZDE.

Galerie je trochu krkolomá a schody už zažily nejeden pád. Ale prostor je to i tak krásný.


Společně jsme zapracovali na koláži a zanechali na výstavě svou "stopu"


Mládě je fascinován spisovateli. Ale opravdu hodně! Po výstavě jsme si museli vyprávět o tom, kdo byl Ota Pavel. Druhý ráno nás budil se slovy "dám vám malý test..kdo napsal Jak jsem potkal ryby?" Takže asi tak...s každým to teď řeší.Putování žabáka Filemona. Knihu máme doma už dlouho a je přečtená několikrát. Tady jsme si zahráli i originální stolní hru k příběhu.


Příjemná, podkrovní část výstavy. Mládě vybarvoval, odpočíval, hrál si...Já jsem vyhlížela město

Více takových akcí nejen na jihu! Bavilo nás to hodně. Mládě, Markétu i mě. 
A taky jsme se několikrát museli vracet, protože Mládě si potřeboval výstavu řádně prodiskutovat s paní u vstupu. Jako obvykle :-))

3 komentáře:

Děkuji za milé komentáře;-)