úterý 31. května 2016

Sovy, kam se podíváš

MiniMládě už se nějaký ten čas pokouší jíst sám. A líbí se mu to. Nebudu lhát, líbí se mi to taky. Vypadá to titž, že přichází doba během které nemusíme já nebo Atom řešit svůj studený oběd. Jakmile začnou děti alespoň částečně jíst samy, všechno je zase o trošku snazší. Nebo mně to alespoň určitě přijde.

K prvním narozeninám dostal krásnou soví sadu od Skip Hop, včetně prvního příboru, kterou aktuálně využívá asi ze všeho nejvíc. 


Příbor, miska a soví svačinová/cestovní krabička. Aktuálně naše oblíbená jídelní a výletová kombinace a také v poslední době oblíbená značka. Mládě má nějaký čas doma ježčí batůžek, který nosí všude, kam to jen jde. Víc se o něm můžete dočíst v jednom z minulých článků TADY

 Jasně, vždycky po jídle musíme převléct triko. Ale stojí to za to. Snaží se a já jsem za to ráda. Odměnou za snědený oběd je mu odkrytý obličej sovičky(ano, používáme tento známý rodičovský trik:-) Více info o příborech najdete TADY a o misce ZDE.
A k obědu měl curry z červené čočky s rýží. Chutná mu moc!


Svačinová krabička A uvnitř ještě jedna na piškoty, nebo sušenky. Jsem dost  ráda, že tyhle věci v tašce nenosím jen tak "poházené" ale konečně trochu uspořádané. Jediné, čeho se trochu bojím je křehké zavírání na krabičce. Možná to na mě jen tak působí, ale pořád dávám pozor, abych ho nezničila. Zatím ale drží výborně a když svačinku, tak v super krabičce!
Seženete například TADY.

3 komentáře:

 1. Jani,také máme svačinový box skip hop,a můžu jen chválit a doporučovat:) Je pravda,že to zavírání je dost ošemetný,ale máme ho už rok,a žádný problém. Jen se ta krabička nesmí moc nacpat a drží perfektně!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nám právě ta krabička vydržela tak na 5 svačin, nevím co s tím děti dělali, ale prasklo to, celé víčko, pak i to zavírání, není to uplne vychytané. Pak z toho byly špatné, protože tak krabička je jinak moc krásná. Já dostala doma vynadáno,proč to kupuju, že jim mohu koupit v tescu za xxKč.

   Vymazat
 2. On je tak krásný a už tak veliký! sovičky jsou krásné, sedí k němu <3

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)