pátek 6. května 2016

Velké prádlo

 Ty nejobyčejnější věci a hračky, kluky prostě zaujmou nejvíc. Chytnou a nepustí. Proto když Mládě vymyslel pračku ze staré krabice, šla jsem do toho. Jednoduše další výzva. 
Už se nemusím ani náhodou bát, že nestihnu vyprat. Moji dva synové to zvládnou i sami. Skvělá průprava do budoucna. Celý proces třídění, praní, věšení, sušení i sbírání je oba baví a zatím se jim nová hra "na pradlenky" moc líbí.
Dokonce ukázkově spolupracují, takže moje rodičovské srdce plesá a jásá. 
Z "ničeho" zábava na dlouho :-)
Nefunguje u nás holčičí a klučičí hraní, stejně jako my dospělí neřešíme mužské a ženské práce v domácnosti. Takže mimo kuchyňku už máme i vlastní miniprádelnu a všichni jsou spokojeni:-)


"Tenhle kousek taky brácho?" :-))

Zatímco třídění je práce víc pro miniMládě, sbírání suchého prádla má na starosti Mládě. Bere to velmi vážně-sbírání prádla, to se přeci musí dělat pořádně :-)
5 komentářů:

 1. Krásný! Úplně dojímací! <3

  OdpovědětVymazat
 2. To je skvělý, díky za inspiraci, do něčeho podobnýho se musím taky pustit :)

  OdpovědětVymazat
 3. Je to naprosto dokonalé! Hned po vysavači je to Tomíkův nejoblíbenější spotřebič a mě někdy mrzí, že jej máme dole v prádelně, kam ho s sebou nebrávám, když jdu prát (neunesu dítě i prádlo). Takže kdykoliv jdeme po schodech dolů do garáže nebo prádelny, hned začne pračku předvádět ("kchrrr") a musíme to tam jít zkontrolovat. Pokud se k výrobě dostanu dřív, než ho to přestane bavit, určitě bych měla úspěch.

  OdpovědětVymazat
 4. Děkuji moc za inspiraci, naše malá (2 roky) pere již 3 týden, jen my rodiče stále něco hledáme jako třeba - klíče, ovladače od všeho možného, telefony, papuče, hrníčky atd. Prostě marný boj ji stále vysvětlovat co tam patří a co ne, když vás potom odzbrojí odpovědí: Táto neboj, vypeje, uschne. Táta spjaví :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)