středa 8. června 2016

Když přijede ségra

Fotky z návštěvy Markéty u nás. 
Protože když přijede ségra, tak to tu vždycky ožije. A tak to má být.
Takhle série vznikla naprosto spontánně a asi proto jí mám tak ráda. Rozjížděla se pravá letní neděle, rozhodli jsme se, že místo nepovedeného Restaurant day, si na zahradě něco dobrého ugrilujeme a když už teda mám v kočárku ten foťák....
No, dopadlo to takhle a myslím, že to není nejhorší. Mládě už chtěl jít opékat, hlídat gril, běhat po zahradě a adekvátně tomu se i tváří. Vždycky si u takových fotek říkám, že za dvacet let se nad nima budu dojímat i když se netváří všichni dokonale. Natož děti :)

Trochu mě mrzí, že MiniMládě právě usnul v kočárku, mohl, takže v létě by mělo proběhnout ještě jedno focení...


Nejlepší dvojka. Živě si je představuji, jak jsou za pár let stále stejně sehraní a Daneček je upovídaný po své mámě :-))) 

Synovec s tetou musí mít taky vlastní fotky! Je krásné si pochovat tak maličké miminko, vždycky se nad ním dojímám(a jsem překvapená, jak málo váží!:-)) Člověk zapomíná rychle, zvlášť když děti rostou takovým tempem.Měla jsem červené nehty, což Danečka samozřejmě zajímalo ze všeho nejvíc. Focení? To už nezájem :-)) Kdyby mi před pár lety někdo řekl, že se takhle budeme fotit. No...nevěřila bych. Ale není to tak dlouho, co pro mě vlastní děti bylo něco na míle vzdáleného, stejně jako to, že budu teta. Ani jsem se nestačila vzpamatovat a je hotovo :-)


4 komentáře:

  1. vy jste obě tak krásné, váš tatínek musí být pyšný! Jste skvělý rodina, velmi obdivuji, jak držíte při sobě <3

    OdpovědětVymazat
  2. nejkrásnější ségry a mámy <3

    OdpovědětVymazat
  3. Peckaaa, ty si dejte do rámečku ;)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)