středa 29. června 2016

Když se sejde naše rodina

Je to vždycky velká akce. A tahle akce byla obzvlášť povedená, všichni si to maximálně užili a rodiče byli kolikrát unavenější než děti. Takový ten klasický úděl!
No ale na jihu je jednoduše nádherně!
Ti, kteří mě sledují na instagramu už ví, že jsme byli na Cepu a projeli jsme na kolech všechno možné kolem. Tedy samozřejmě v rámci možností.
Pro starší kluky jsme s Markétou připravily bojovku a po domě i zahradě jsme rozmístily několik dopisů od někoho, kdo se podepisoval "ten kdo žil v tomto domě před sto lety" a směrovaly jsme je k pokladu. Takové nadšení:-)) V dopisech byl navíc ještě večerníčkový/pohádkový kvíz a na pomoc jim občas přišel duch z půdy, který jim poradil, když něco nevěděli.
Myslím, že si to fakt užili i když Mládě už měl na závěrečné stezce trochu strach. 
Teď už se ptá, kdy pojedeme zase a jestli už brzy a že se mu tam nejvíc líbilo. Takových zážitků...vlastně se mu vůbec nedivím! 

A to ty pravé prázdniny jsou teprve před námi :-)

 My jsme přijeli jako úplně první, slunce pomaličku zapadalo a kluci si ještě chvilku jen tak pobíhali po zahradě a čekali jsme na Markétu s rodinou.

Jeli jsme s Mládětem i sami, zkoušela jsem ho vozit na tyči, protože jsem to nikoho nikdy nevozila. Překvapilo mě, jak moc snadné to vlastně je! Ale tohle byl krásný výlet ve dvou, on mi vyprávěl, já jsem si užívala klidu a lesů kolem, zastavili jsme pozdravit kravičky a Mládě mi řekl, že by mě bral do party klidně :-))) 

Celá rodina je na místě, všichni se připravují na kola a my s tátou se fotíme. Když jsme na tomhle místě byli takhle společně naposledy, nebylo to vůbec veselé období a pamatuji si jen to, jak se snažíme to alespoň trochu zahnat. No a dneska jsme tady, spokojení, šťastní, dávno vyrovnaní se spoustou věcí..! A je to moc hezký pocit. 

Společná fotka musí být. Chybí jen Mládě, který je někde úplně vepředu.

První zastávka. Pár členů výpravy na fotce sice chybí, ale i tak... 


Supersprávná dvojka! Aneb, když jsme si kdysi s mojí tetou slíbily, že budeme mít děti nastejno...tak jsme to prostě musely dodržet :-))) A kluci jsou spolu vážně super. Takových teorií, příběhů a vůbec všeho, jsem snad ještě neslyšela. Je s nima sranda, doufám, že to vydrží!


Koupání! Bylo vedro, kluci se rozhodli, že koupání je víc než nutné. Všichni ostatní přemýšlejí, zda do toho půjdou taky... 

Po návratu přišel první dopis a začala hra o poklad! Pokračovala celý náš pobyt a i ten poklad nakonec byl! 

Takže kluci hledali, lovili, zkoumali a snažili se na to všechno přijít. Mimochodem, když jsme je fotila, tak zrovna řešili tajemnou hmotu, která se ukrývá uvnitř...:-)) 

A buřty! Mimochodem, každý má svojí správnou techniku opékání, kterou  pečlivě prodiskutovali, než začali!

Důkaz, že nenosíme jen šaty a pruhovaná trika! :-))

"honem, honem! Musíme hledat další dopis..." A "ten kdo žil v tomto domě před sto lety" skutečně hned ráno napsal!


 Relax a klídek...Daneček v obležení babiček. Užívá si pozornost ze všech stran :-))

První rybaření a čekání na úlovek :-)) 

A dopisy byly fakt skoro všude!:-))


 Taky se rozdávaly medaile....


...a jednu dostal i MiniMládě(měl z ní obrovskou radost:-)) 


Náš tým, dobře ladíme :-))) Sedíme v Třeboni na náměstí a já piju fakt silný kafe. Ale i tak jsem ráda:-))

Cestou nás potkalo obrovské vedro, šílený déšť a nucená zastávka v hospodě, málem jsem se slušně vysekala(příště ano, helmu!), ale i tak to stálo za to :-))

A nejvíc šťastný byl miniMládě, protože máma se vrátila zpět! :-))

5 komentářů:

 1. Jste super rodina, jak držíte pohromadě a užíváte si společný čas <3

  OdpovědětVymazat
 2. vaše děti musí být šťastné. Takové zážitky jsou nejlepší a nejdéle se pamatují:o)

  OdpovědětVymazat
 3. Kluci jsou strašně pěkní! :) Já na kole jezdit neumím :D Nikdy mě to nebavilo, já raději chodím po svých :). Ale taková akce se musela dětem moc líbit, já pamatuju když jsem byla já děcko a taťka pro mě někdy udělal takovou nějakou akci. Doteď na to vzpomínám, jsou to zážitky co se prostě nezapomínají :).

  OdpovědětVymazat
 4. Připravit dětem ty nejkrásnější chvíle, absolutní základ:o) jste super:o)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)