sobota 25. června 2016

Okurkové osvěžení

Přesně tohle jsem potřebovala!
Manufaktura přišla s novou limitovanou řadou, určenou právě pro ty horké dny, které u nás aktuálně panují. Okurka! Za mě absolutní bomba. Už několikrát jsem viděla ve výloze Manufaktury, ale vždycky jsem spěchala a nestihla jsem ani v rychlosti otestovat, jak voní a vůbec, jaká ta okurková řada vlastně je.
O to víc jsem byla potěšená, když jsem v jednom z narozeninových balíčků objevila právě ji!
Už mám otestováno a jsem spokojená. Okurky miluju k jídlu, na okurkovou limonádu nedám v létě dopustit a teď už je můžu doma mít i v téhle formě.
Obecně mám ráda sprchové gely, které voní jako jídlo. Ale zase nemusí jako přeslazené žvýkačky. Takže si ráda vybírám čokoládové s pomerančem, marcipán a osvědčila se mi i okurka. Na osvěžení naprostá bomba, voní skvěle a vůně po sprchování vydrží opravdu dost dlouho. I když je to sprchový gel a šampon v jednom, tak na vlasy jsem ho nepoužila. Většinou mám zkušenosti, že mým vlasům 2v1 nedělá nijak moc dobře. 

Krémem na ruce se natírám každou chvilku a i když je vedro, tak se cítím alespoň lehce ochlazená. Na střídačku s mandlovou Weledou je to naprosto nejlepší.
Je o trochu hustší, což mi nevadí. Vstřebává se, alespoň podle mě velmi rychle a to mi vyhovuje. Celkově u nás totiž platí, že jakmile si namažu ruce, oba kluci akutně něco potřebují.

Docela ráda bych vyzkoušela ještě Hydratační micelární vodu a Pleťový krém&masku. Asi si konečně ten času najdu a zastavím se v Manufaktuře. Tahle limitovaná řada za to fakt stojí.5 komentářů:

 1. Včera jsem si koupila ten okurkový krém a nemůžu ho se nabažit. neustále si očichávám ruce :)

  OdpovědětVymazat
 2. Připojuji se, tahle limitka se fakt povedla :)

  OdpovědětVymazat
 3. Na okurkovou se zrovna chystám, jsem ráda že čtu jen samé pozitiva:o)

  OdpovědětVymazat
 4. Já jsem tyto výrobky dostala na otestování a mám z nich trošku smíšené pocity. Zrovna jsem zveřejnila recenzi tak pokud chceš, můžeš se podívat na můj názor :).

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)