čtvrtek 16. června 2016

Všichni námořníci, rychle sem!!/pozvánka

Víte že...
Správný námořník se plaví po oceánu, hledá ztracený pirátský poklad, překonává různá nebezpečí a někdy dokonce bojuje s příšerou, pořádá námořní bitvu, nebo zachraňuje mořskou pannu?

A víte, že tohle všechno můžete zažít už tuhle neděli?
K tomu všemu si můžete zkusit vázat námořnické uzly a napínat plachty, poznávat světové strany a vyrobit si vlastní kompas, zažít k tomu spoustu legrace při vodních hrátkách a námořnické hostině!

Všechno zásadní se odehraje v Rodinném centru Pískle tuto neděli od 10:00, program je vhodný pro děti od 3 do 10 let.

A není to jen o dětech! 
Cílem akce je, aby rodiče a děti zažili skvělý den plný her společně. Aktivity programu tak plní rodiče i děti, všichni se baví a učí od sebe navzájem. Pískle využívá metod zážitkového učení hrou a daltonského plánu. Akce se koná v kreativním prostoru Rybalka(Rybalkova 55) a v přilehlých Havlíčkových sadech.

Co si pod pojmem interaktivní program představit?

Jde o soubor za sebou jdoucích zábavných aktivit jako jsou písničky, tanečky, malování, kreslení, sportovní aktivity, různé hry, hry v přírodě, výuka cizího jazyka, které dohromady společně spojuje jedno téma. Tentokrát tedy námořnické.
Aktivitami i celým dnem provází děti i jejich rodiče učitel, v případě RC dvě učitelky. 
Ty seznamují děti a rodiče s aktivitami, vysvětlují pravidla her, pomáhají úkoly plnit, navozují atmosféru tématu a v neposlední řadě udělují odměny. 

Já si tedy myslím, že to určitě stojí za to!

Více info, přihlášky na akci a tak dále najdete na FB ZDE - doporučuji sledovat, ať vám neunikne nic důležitého a nebo na stránkách RC Pískle TADY.

Ahoooooj!

1 komentář:

Děkuji za milé komentáře;-)