úterý 12. července 2016

po plavání/Sebamed

Od chvíle, co začalo léto by se kluci nejraději zabydleli u vody a nehnuli se odsud ani na krok. V poslední době je tím pádem náš režim tak trochu "jednotvárný" a pokud to jde, jsme většinu času si hrajeme v bazénu. A protože Mládě má mírné sklony k ekzému a miniMládě má poměrně citlivou pokožku, tak se jí večer snažíme po námaze opečovávat. V bazénu totiž dostávají rozhodně zabrat.

O tom, že Sebamed má skvělou dětskou kosmetiku určitě víte. Rozhodla jsem se jí s klukama také vyzkoušet. A přestože je tahle řada spíše pro toho mladšího z bráchů, spokojení jsou oba stejně. Vlastně všichni!


Bude to možná znít velmi dětinsky...zkusila jsem také a za mě dobré i když rozhodně nejsem cílová skupina těchto výrobků :) Je ideální pro denní mytí velmi jemné dětské pokožky. Emulze pokožku nedráždí ani jí nijak nevysušuje a dokonce je doporučena pro děti s atopickým ekzémem. 
Neměla by štípat v očích, což ještě ověřeno nemám. I když...není to tak dlouho, co Mládě natřel bráškovi kolem očí tuhle trochu pěny a volal "máme tady jezevečka!!!" takže to nejspíš vážně funguje :-))) 


Používáme velmi často a řekla bych, že miniMláděcí pokožka a hlavně opruzeniny z plínek, na které bohužel trpí, se výrazně zlepšila. V jednu chvilku už jsem se bála, že to budeme muset řešit nějak radikálněji, ale teď se drží a všechno je tak, jak má!
Obsahuje směs bylinných extraktů, které působí na dětskou pokožku protizánětlivě a zklidňují ji. Zabraňuje vysoušení, a je proto určena pro citlivou a suchou pokožku.  Oběma se navíc ještě líbí tvar lahvičky, takže se jí snaží mít i jako hračku do vany. Nevím proč, ale skoro všechny děti milují prázdné obaly od gelů a šamponů. A to i přes to, že mají krásných hraček velkou spoustu


 Mléko se velice dobře vstřebává a zanechá pokožku svěží, hladkou a měkkou. Nevysouší a krásně voní! Ostatně přípravky Sebamed mi voní téměř všechny, mám pocit. Klukům je tohle zatím dost jedno, ale já bych je pak mohla očichávat pořád(to už jim tak jedno není!). Vhodné pro každodenní péči o dětskou pokožku.


Ideální použití je právě po koupeli, krém dětskou pleť skvěle promastí a zvláční. Je vhodný právě pro děti s lehčí formou ekzému. Mláděti se vždycky na začátku léta o dost zlepší, takže v tomhle případě vlastně nevím jestli přičítat úspěšnost tomu a nebo právě krému. Uvidíme na podzim..Sebamed mám v oblíbených značkách už nějaký čas. Seznámení proběhlo, když jsem začala ztrácet po porodu miniMláděte vlasy a jejich šampon mě nejspíš vážně zachránil. Už to byla totální katastrofa a dneska si skoro nevzpomenu(no dobře, občas ještě jo:-). Od té doby jim věřím a proto jsem se rozhodla, že i své děti svěřím do jejich rukou. A jsem za to ráda!

3 komentáře:

  1. SebaMed naprosto miluju! Nejen tu dětskou, celkově:o)

    OdpovědětVymazat
  2. Ahoj Jani, mohu se zeptat, jaký šampon jsi od nich používala? Revitalizing?

    OdpovědětVymazat
  3. Ta dětská řada je úžasná. mám ještě ráda dětský šampon <3

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)