neděle 7. srpna 2016

Narozeninové překvapení

Můj muž slaví narozeniny. 
Slaví je sice dnes, ale na včerejšek jsem mu s obrovskou pomocí rodiny, připravila utajenou oslavu. Dopoledne jsme vyjeli pro Mládě, kterému končil prázdninový týden s babičkou a dědou. Tedy..to si myslel Atom. Jenže už netušil, že  u táty se připravuje grilování, burgery a u Marketulle se finišuje s naprosto dokonalým dortem. A že nepůjde jen tak o obyčejnou návštěvu.
Podařilo se to utajit do poslední vteřiny(což mě překvapilo, už jsem si chvilkama připadala dost průhledně) a všechno do sebe zapadlo jak má. Naše rodina zase pohromadě. 
Je to hrozně fajn se takhle sejít :-)
Ségra někde psala, že nejsme podle pravítka, rozhodně ne úplně tradiční rodina. Ale jsme takhle spokojení a v pohodě. A umíme si vážit společně strávených chvil. 

Díky všem za obrovskou pomoc, bylo to fajn!

Myslím, že Marketulle určitě ještě bude psát o dortu, který připravovala. Byl to totiž jeden z nejlepších dortů, které jsem jedla. 
7 komentářů:

 1. Krásná oslava <33 Líbí se mi, jak se překvapujete a děláte si radost :o) A mimochodem, naprosto skvěle vypadá dort, ten bych si dala klidně hned ;o)

  OdpovědětVymazat
 2. To je úžasnýýý. Já bych brala klidně jen to překvapení ani bych nepotřebovala další dárky :)

  OdpovědětVymazat
 3. Víte co? Vy nejste vůbec podle pravítka, ale jste dokonale spříznění a držíte tak skvěle při sobě. To se dnes už vídá jen málo. Díky vám mám vždycky hned lepší pocit, že nic není tak úplně ztracené <33

  OdpovědětVymazat
 4. fotky i atmosféra, nápad. fakt super skvěle:)

  OdpovědětVymazat
 5. MiniMládě začíná být pěkně zlatovlasej! :)

  OdpovědětVymazat
 6. Here are the best vape pod,The most affordableAiristech Vape,Most memorable Ofrf Vape Mod,And the best sellers Sell Vapefly ,My favorite is Wotofo Pod and Vapefly Sell
  .

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)