pátek 23. září 2016

čau podzime

Jsme na Tebe připraveni a chceme si ten čas prostě užít. A náš plán je zcela jasný. Když mi quanti poslala jako inspiraci fotku se seznamem podzimních přání, musela jsem do toho jít taky. Takže moc díky za zprostředkovanou inspiraci. 
Dali jsme si s Mládětem záležet a vybrali taky pár věcí do našeho podzimního "to do listu".
Původně toho mnohem víc, takže možná časem přibude další papír a spousty věcí, které chceme stihnout. Aby to nebylo úplně jednoduché, část je napsaná a část je namalovaná, aby se v tom opravdu všichni bezpečně vyznali.
Činnosti vybíral a vymýšlel nejvíc Mládě a pomáhal s malováním obrázků. Ale vážně jen tak aby se neřeklo, nejvíc ho bavilo domýšlet věci jako "napiš tam ještě mami-pouštět draky pod postelí, dlabat jablíčka jako dýně, udělat si pelech z listů a vydržet celou noc".

Já se tak těším! Na zářící dýně na balkoně, na dřevo praskající v krbu a pití čaje, čtení pohádek a příběhů. Na pečení, vůni podzimu a vůbec...A bude to určitě nejlepší podzim.

Těšíte se taky? A co plánujete na podzim dělat vy?2 komentáře:

  1. To je perfektni! Skoda , ze my jsme na to jeste male...nesmim takovy napad zapomenout! Jste super :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Máte krásný seznam, tak ať to s Mládětem všechno zvládnete! :) Ačkoliv ještě nemám děti, líbí se mi z toho seznamu naprosto vše :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)