pátek 9. září 2016

Krásný dětský den/vzpomínka na prázdniny

S Vypsanou Fixou!
 Víte, kdyby mi někdo před (mnoha) lety na koncertě téhle kapely řekl, že jednou budou organizovat den pro děti, že tam budou hrát a já že tam půjdu a co víc BUDU NADŠENÁ! No smála bych se asi ještě dlouho. Malý střih, několik let vpřed a byli jsme tam.
Vypsaná Fixa se na Střeleckém ostrově rozhodla uspořádat super akci pro děti i rodiče. Mládě miluje hudbu, MiniMládě už také projevil zájem, takže jsme to zkusili. A dobře jsme udělali. 
Zdaleka totiž nešlo jen o hudbu, ale o spousty her, soutěží a hlavně! A to bylo vážně úplně nejvíc-Ti kteří soutěžili, skákali v pytlích, běhali, nebo házeli míčkem...se mohli projet v malém popelářském autě. 
Víte, že jsem jim to skoro až záviděla? Já jsem totiž jako malá chtěla být hrozně  moc popelářem!!
Odpoledne jsme si šli poslechnout Mixle v piksle, večer Vypsanou Fixu. Mládě pokročil ve výběru hudby. Mixle přenechal mladšímu bráškovi, zatímco z Fixy odejít nechtěl vůbec, fakt vůbec i když už byla tma, podle všeho byl i dost unavený. Vydržel hodně!2 komentáře:

  1. Nádherné fotky:o) taky jsme chtěli, ale překazila nám to nemoc :o( Je hezké, jak jste si to užili :o)

    OdpovědětVymazat
  2. Obdivuji vaši odhodlanost, obdivuji vaši energii, dobrou náladu, touhu po tom, ukázat dětem život a nechránit je ve skleníku s počítačovou hrou. Obdivuji vaše schopnosti a vaši celou úžasnou rodinu. Jste mým velikým vzorem! Díky:)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)