středa 14. září 2016

Město pohádky

Jako každý rok, se konal festival Jičín město pohádky a protože kluci pohádky milují, bylo celkem jasno. Vyšel nám čas, vyšlo i krásné počasí a my jsme se vydali na cesty a za dobrodružstvím.
Stihli jsme čtení pohádek, koncerty, Mládě si ujasnil čím teda v životě bude(aktuálně má na seznamu: táta v dětském domově, dřevorubec a ve městě pohádky k tomu přibylo další zajímavé povolání:-)), potkali jsme spousty pohádkových postav. MiniMládě nejvíc zaujali dva králíčci Bob a Bobek, nemohl se od nich otrhnout a Mládě nás začal přesvědčovat, že mít doma králíčka je vlastně nejvíc nejlepší nápad. Jsem zvědavá, jak dlouho vydržím :-)


A také jsme potkali ten nejhezčí kolotoč. Kolotoč řezbáře Matěje. Mládě ho hned musel vyzkoušet a projet se. Dřevěná zvířátka, krásné zpracování, ruční pohon. Naprosto úžasná věc. 

No a prý teda bude taky sochař :-)) Nemohli jsme ho z dílny sochařské školy dostat, nejraději by tam stál ještě dnes a tvořil.

Bratři v tricku. Viděla jsem začátek představení a pak jsem byla odvolána k sochání. I tak se mi to co jsem stihla, líbilo moc:-)
 Ten maličkej Cipísek mě skoro až dojímal, byl nejlepší! 


S Mládětem na čtení pohádek. Stylově v Jičíně samozřejmě Rumcajs a jeho příběhy. Nejlepší :-))Mládě mě vzal na vystoupení Majdy z Kouzelné školky(raduju se, ale protože ho miluji nejvíc na světě, plním mu jeho přání:-)). Alespoň, že nechtěl být v první řadě!

MiniMláděcí odpočinek při západu slunce..

Dva celkem dost utahaní rodiče :-)) Jsem si jistá, že za pár let si vůbec nebudeme pamatovat, jak moc jsme byli unavení. Jen to, že jsme byli spolu :-)

Čekání na Monkey Buissnes. Nakonec jsme dali koncert skoro celý. A možná by se to opravdu povedlo, kdyby oba kluci chtěli vidět na podium úplně nejlíp. Já jim to bohužel ani jednomu splnit nemohla, takže v závěru oba viseli na Atomovi, aby měli výhled.6 komentářů:

 1. Malý sochař je naprosto neodolatelný <3

  OdpovědětVymazat
 2. Lvíček chtěl nedávno vzít B na otvíračku nějakého hřiště, že tam bude Michal. Naštěstí to neklaplo... miluju svoje děti hodně, ale jestli až tak, to by byl prubířský kámen! :D

  OdpovědětVymazat
 3. Jani, pohádkový Jičín je vždycky úžasný. Mám to tam moc ráda a určitě budete krásně vzpomínat..Inka

  OdpovědětVymazat
 4. Vám to tak moc sluší dohromady <3 Patříte k sobě:)

  OdpovědětVymazat
 5. Nádherné fotky, moc vám to sluší :o) a sochař je bezva, doufám že jednou bude výstava :o)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)