pátek 14. října 2016

DIY/podzimní náhrdelníky

Tohle sychravé a nepříjemné počasí je pro nás asi nejinspirativnějších období. Dobře, tak hlavně pro mě a kluky do toho nenápadně popostrkuji. Dokud se ale nechají a líbí se jim to, tak toho jen tak nenechám. Dnes tedy zase diy pátek a naše podzimní náhrdelníky. Při nedávné návštěvě hřiště jsem si jich pár nasbírala s tím, že z toho určitě něco bude. A už na ně došlo.

Co potřebujeme:
Nasbírané žaludy, akrylové barvy, štětec, obyčejný černý popisovač a lepidlo/tavnou pistoli. A velkou jehlu na propíchnutí/vrtáček.


Žaludy jsme museli na chvilku zbavit jejich kloboučků, do kterých jsem udělala dvě malé dírky na provlečení provázku. A byla jsem ráda, že jsem měla nějaké záložní. Pár mi jich u toho prasklo a trochu jsem se vztekala. Když jsem dělala poslední, tak přišel Atom a zeptal se, proč proboha nepoužiju vrtáček. Takže asi tak :-)

"Tělíčka" jsme s Mládětem různobarevně natřel a nechali chvilku schnout. Chtělo to víc než jednu vrstvu, ale nevadilo nám to. Docela jsme si u toho popovídali.

Během schnutí jsme začali provlékat provázky do kloboučků. A pak jsme je už je lepili zpátky k žaludu. Ideální je použít tavnou pistoli(já to poprvé zkoušela s Herkulesem a bylo to na dlouho). A postupně jsme domalovali všem obličeje.

Takhle vypadá celá naše barevná parta v samém závěru. Podzimní náhrdelníky jsou na světě.

2 komentáře:

  1. The Tutuapp is one of the best app stores where you” ll get all the things for the best mode app. There are many Spotify++ iOS multiple apps available in this field but this is the head of PokeGo++ all the apps. In the world of apps if you download only one app which gives you all the things if you open it then it’s the best option.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)