pátek 7. října 2016

DIY/Už se bojíme!

Podzim je čas, který rádi trávíme doma u hořícího krbu, pijeme kakao a tvoříme. A taky je to období, kdy se věnujeme všemu co je strašidelné, netopýří a tak dále. Společnými silami jsme se rozhodli udělat další ze serie "strašidelných domečků", tentokrát jeden s otevíracími okny(o našich prvních domečcích si můžete přečíst TADY). 
K celé práci jsme potřebovali jednu černou a jednu bílou čtvrtku, žlutý papír, tužku, černou fixu, nůžky a lepidlo. A zábava na sychravé odpoledne je na světě.


Jako první jsem vystřihla domeček(inspirace na pinterestu) a postupně vykrájela okna. Tuhle práci jsem Mláděti nechávat nechtěla, trochu jsem se bála, aby se nepořezal a věděla jsem, že bude mít nejvíc starostí především se "zdobením". Efektu rozsvícených oken jsme získali žlutým papírem, kterým jsme vystřižený domeček podlepili.


Již podlepený domeček nalepil Mládě na bílou čtvrtku a ze zbytku žlutého papíru vystřihl měsíc v úplňku.
  Pak si už předkreslil tužkou a následně různě obtáhl pastelkou nebo fixou, obrázky kolem domečku i v okýnkách. Něco jsem přikreslila já, s něčím(hlavně s lepením), pomohl i MiniMládě. A teď už můžeme klidně vymýšlet strašidelné příběhy o tom, kdo v domečku bydlí, kdo tam straší a kolik duchů lítá kolem. Přesně to, na co je Mládě odborník.

Tvůrčí tým v akci :-)) 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za milé komentáře;-)