středa 30. listopadu 2016

Můj vánoční wishlist

Protože se Vánoce blíží vážně neuvěřitelnou rychlostí a protože se mě pořád někdo ptá na nějaký nápad na dárky, rozhodla jsem se to letos sepsat. Pár věcí, které bych si k letošním Vánocům přála já. Možná to někoho zaujme a inspiruje se. Tak jdeme na to!

Přála bych si pod stromečkem najít jistotu, že rok 2017 začnu zase s Teribear diářem. Už nějaký ten rok ho používám a letošní se mi opravdu líbí. Navíc s pocitem, že část peněz půjde na dobrou věc. Není vůbec co řešit. Kdo sleduje můj instagram, tak určitě ví, že od představení nové kolekce, moc toužím po mikině od ICE ICE BABY. Tenhle oversized kousek mi prostě v šatníku výrazně chybí. Navíc ta zmrzlina...:-)
Úplně se v ní vidím(nejen) na procházkách s klukama!Kabelka od Rosy Mitnik! Víte jak dlouho si slibuju, že už si nějakou konečně koupím? Od chvíle, co jsem Rosu poznala. Jenže já chci vždycky všechny a nejsem schopná si vybrat tu svou jedinou. Tak by to mohl udělat Ježíšek za mě. Mimochodem Rosa má i poukazy na nákup, což považuji také za naprosto skvělé(a neodolatelné!). A tahle aktuálně vede..možná...:-))Pro lepší spánek. Moc se mi líbí soví maska na spaní z kolekce Lucky limit. To jsou takové moje bláznivé úchylky. Sbírat plédy, do kterých se celou dobu balím a není mi pak taková zima, chlupaté bačkory(ano, moje nohy prostě trpí v zimě), fllanelová pyžama a masky na spaní. A sovičky. Chci, potřebuji! :-)A jsme u toho...mluvila jsem o chlupatých bačkorách, do kterých obuji své vymrzlé nohy po dlouhé procházce, zabalím se krbu do plédu a budu s hrnkem kakaa rozmrzat. Bez nich se nedá zima přežíít!
Tyhle jsou F&F.


Také nějaký čas okukuji šperky Pretty precious. Jsou to jemné, nadčasové kousky, které se dají nosit ke spoustě příležitostí. Zatím u mě vede stříbro, ale nabídka je opravdu pestrá. Navíc není problém si objednat šperk na míru(a to je výzva!)


Kniha! Dobrá kniha mě totiž vždy potěší. Z těch, které si opravdu přeji(protože nevím, jestli stihnu sepsat top 10 mých vánočních knih) vybírám tuto. Letec Otto Hanzlíček. Příběh československého pilota 312. perutě R.A.F.  Kompletní přepis jeho válečného deníku poskytuje jedinečný pohled na historické události, než jak je známe. Vydalo nakladatelství Labyrint


A co vy? jaký je váš vánoční wishlist? Pište mi do komentářů, ráda se také nechám inspirovat.

3 komentáře:

  1. Jani, tak v tvém seznamu se úplně vidím. Kabelku od Rosy jsem dostala minulý rok a vypadáto, že letos padne volba na tvíd :-) A ta mikina! Ou jéééé! Po té prahne srdce mé :-) Petra z hájenky

    OdpovědětVymazat
  2. Máš vytříbený vkus! Je mi ctí:)...

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)