neděle 8. ledna 2017

1/52

První týden roku 2017. Většinu jsme prožili na horách, což pro mě mělo neuvěřitelné kouzlo. Jako malá holka jsem trávila hodně času na sněhu a Silvestr na chalupě mi přišel absolutně nejlepší(ne tehdy, ale samozřejmě až zpětně:-). Takže jsem to s klukama prožívala a bylo to nejkrásnější! Cukroví, sníh, prskavky a lyžování. Víc netřeba o ničem jiném to nebylo. S novým rokem jsem zařadila na blog novou rubriku 52 týdnů. Moje krátké zápisky o tom, jak se máme, co děláme a co kluky zrovna (ne)baví. Tak do toho!


Mládě: Lyžuje a lyžuje rád. Hrajeme u toho speciální hru "na pizzu"-tedy říkáme, co všechno by přidal na těsto. Z lyžařské školy se totiž před pár lety naučil "dělat pizzu" tedy plužit a z toho vlastně vyplývá celá hra. Většinou si ani nevšimne, kolik už toho sjel a únava přijde trochu později, než kdyby to pozorně sledoval. I přes všechno vypětí při jízdě a únavě po ní, stíhá dělat oči na všechny holky kolem. Miluje pohádku Hotel Transylvania, čeká až mu vyrostou upíří zuby a na spousty věcí mi odpovídá z legrace "Blé, ble, bleee".MiniMládě: Poprvé na lyžích. Vlastně jsme ty pidilyžičky vzali jen tak z legrace a on je vážně chtěl. Potřebuje totiž dělat úplně všechno, co jeho brácha a na lyže se chtěl postavit taky. První seznámení se zátěží na nohou a první projetí se na pásu pro děti. Nebojí se ničeho, hlavně aby mohl dělat to, co jeho vzor Mládě. Moc toho ale nesjel, taky první lyže mají do těch opravdových vážně daleko. Ale mám pocit, že začne brzy. Dlouho nechtěl mluvit, ale v posledních dnech se začíná rozjíždět. Říká dlouhá "souvětí" u kterých divoce gestikuluje a občas se tomu sám směje.


3 komentáře:

  1. jsou to borci, oba. brzy budou jezdit spolu;)

    OdpovědětVymazat
  2. Ahoj Jani! :) Jakožto mého pravidelného čtenáře mám povinnost Ti oznámit, že můj blog přesídlil na jinou adresu! :) Více informací zjistíš na blogu původním - www.coffeewithdominique.blogspot.com

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)