čtvrtek 6. dubna 2017

13/52

Mládě a jaro v plném proudu. Hned jak přijde ze školky, běží na zahradu a ideálně tam vydrží až do večera. Moc rád jezdí na koloběžce, trénuje triky a pak je předvádí. Baví ho opékat buřty, které pak nikdy skoro nesní. Vypuklo také období "motorové myši", jejíž domeček hledá s ostatníma dětma už od loňska. Ještě jí pořádně nikdo neviděl a oni se snaží jí objevit :-)) Zabaví je to na půl odpoledne a mají z toho dobrodružství na dlouhou dobu. Velmi aktivně pomáhal při jarních úpravách zahrady a začal vymýšlet novinky do dětského zahradního domečku. Proběhla i příprava na zápis, tak uvidíme, jak to dopadne. Ve školce nakreslil jako své budoucí povolání dřevorubce a vůbec jsem nebyla překvapená. Mezi deset princeznama a pěti fotbalistama byl celkem originální. Za sebou máme i první jarní oheň a opékání buřtů, hledání motorové myši a další věci. Užíváme si to! :-)


MiniMládě se zamiloval do zahradního domečku a tráví tam spousty času. Společně s bráchou sekají zahradu, užívá si houpačku, které se loni ještě trochu bál a šťourají do ohýnku, pokud nějaký zrovna je. Život na zahradě ho, po vzoru bráchy, baví moc. Období spokojených, utahaných a zaprášených dětí, po kterých zůstává večer ve vaně úplně černá voda, je tu. MiniMládě má za sebou pár nočníkových pokusů, ale zatím to zůstává v nulové fázi. Jsem ráda, že si alespoň občas sedne, ale myslím si, že stejně Mládě nočníkovou fázi přeskočí. Zatím ho do toho nijak nenutím. Poprvé vyjel do ulic na odrážedle a musím přiznat, že jsme se docela naběhali. Jede a to mu stačí. Kam a že by se mu mohlo něco stát, to vůbec neřeší. Ale určitě se nám to podaří do léta nějak vyladit. Doufám! :-)


1 komentář:

  1. Perfektní..pamatuju si na naši zahradu a hodiny strávený hrou, lezením po stromech a tak..škoda, že teď máme jenom mini dvorek.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)