středa 17. května 2017

Ideální šperk? Existuje!

Už delší čas jsem pokukovala po nějakém šperku, maličkosti, kterou bych si mohla udělat radost. Při kolotoči škola-rodina a spoustě dalších projektů, na které vynakládám většinu své energie i času si myslím, že trochu radosti určitě neškodí. A taky, že si to zasloužím. Vždycky jsem to ale nakonec nechala být s tím, že ničím vlastně nejsem dostatečně nadšená a nic není úplně dle mého vkusu. Potřebovala jsem prstýnek o kterém budu přesně vědět, že TO JE ON. Tenhle požadavek mi splnilo internetové klenotnictví Eppi, kam jsem se podívala a jasno bylo v podstatě ihned. Adeptů, kteří mě oslovili, bylo určitě víc, ale moje srdce zůstalo stát u stříbrného prstýnku se smaragdem. Ten prostě musel být můj. Rozhodnuto. A jak jsem se rozhodla, tak se i stalo :)

Přišel mi úžasný balíček s nádherně zabaleným prstýnkem(kdo sleduje můj instagram, tak ví), součástí byla podrobná informace o šperku i malý dáreček. Připadala jsem si trochu jako v jiném světě, takže uznávám, že tohle rozbalování mě moc, moc bavilo. Prstýnek byl na svém místě. V mé oblíbené barvě, se vším všudy. Samozřejmě bych to ale nebyla já, kdybych nezjistila zásadní problém. S největší pravděpodobností jsem při svém zmatkaření hned na začátku špatně změřila prst a můj vysněný prstýnek mi neseděl tak, jak by měl. Byl velký a já nechtěla riskovat, že ho při první příležitosti z prstu ztratím.  Ihned jsem svůj problém řešila, poštou mi pro jistotu přišel speciální Eppi meřič, v klenotnictví mi objednali ten správný s mou velikostí a nezbývalo jen počkat, až bude hotový. Tímto se ještě jednou omlouvám za veškeré zmatky, které jsem svým špatným měřením zvládla, za pohotovou a velmi empatickou komunikaci při řešení problému. Jsem ráda, že existují obchody, které si své zákazníky umí hýčkat! A jsem ráda, že jsem se stala jednou z nich!


Ještě pár mých osobních poznatků. Prstýnky jsem dlouho prakticky nenosila. Nepočítám-li snubní a zásnubní, tak mi žádný nevydržel na ruce delší dobu. Vždycky jsem byla schopna odložit a už se k nim nevrátit. Jednoduše jsem se s nimi nesžila. Tak tentokrát je to úplně naopak. Jen velmi nerada nový prstýnek sundavám, je to můj velký oblíbenec a nejraději bych ho nosila pořád. Našli jsme se. Konečně!

3 komentáře:

  1. Jani, naprosto dokonale se k Tobě hodí! Nádherný kousek:)

    OdpovědětVymazat
  2. Už jsem se byla podívat na výběr a mají nádherné kousky:o) Tvůj výběr chválím;o)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)