pátek 9. června 2017

Bi-oil pomáha!

Letos na jaře proběhl již druhý ročník charitativní akce Bi-Oil pomáhá. O co konkrétně šlo? V období od 22. února do 21. března 2017 putovalo 20 Kč z každého zakoupeného Bi-Oilu Dermatologickému univerzitnímu nadačnímu fondu, který se věnuje výzkumu rakoviny kůže. Jsem moc ráda, že termín vyšel skvěle a já se tak mohla zúčastnit předávání šeku v restauraci Nola. Uznávám, je to již pár týdnů zpět, ale až teď vám o tom můžu napsat(s čistým svědomím, protože učit se už nemusím!)

Loňský výtěžek byl použit na nákup laboratorního materiálu pro stanovení hladin markerů na povrchu cirkulujících melanomových buněk u pacientů léčených pro metastazující maligní melanom. Letošní výtěžek bude využit velmi podobně. Šek s krásnou částkou 87 520 korun byl během tohoto slavnostního večera předán do rukou pana profesora Petra Arenbergera.


Byla jsem sice trochu(dost) unavená po Noci literatury, které jsem se aktivně účasnila den před předáváním, ale držela jsem se statečně. Navíc s Pájou z blogu Oh my beautiful life to šlo skoro úplně samo. Fajn večer, povídání s holkama z Mark Distri a samozřejmě nezbytná káva a dortík. A to celé s pocitem, že se vybralo dost peněz na dobrou věc. Doufám, že další ročníky budou stejně úspěšné, nebo dokonce úspěšnější. 

3 komentáře:

Děkuji za milé komentáře;-)