středa 28. června 2017

Dětský komiksfest & Kašpárkohraní

Na Dětský Komiksfest jsme se vydali originálně přívozem, což byl opravdu super nápad. Líp bych to v tom horku nevymyslela. Přibrali jsme do party mou tetu Blanku s bratrancem Áďou a šli jsme se podívat, jaké to na Lodi Tajemství bude tentokrát. 
Vedro bylo ale vážně obrovské, takže jsme stihli vyrobit zmrzlinu u u Terezy z Pinwheels, MiniMládě zkoušel jaké to bude, až půjde k cirkusu(takže vesele točil talířem na tyči, což já nedokážu asi nikdy :-)) My jsme si dali kávu(no jasně, bylo vedro, ale kafe musí být) a já stihla nakoupit pár hezkých knih o kterých udělám samostatný post. Už nám přestává stačit knihovna a v hlavě mám realizaci nové, větší, lepší, přes celou zeď. Protože já neumím říct ne a nekoupit knihu. Zvlášť když je úžasná, dokonalá a nemůžeme bez ní dál žít. Znáte tyhle pocity? Já totiž v poslední době velmi důvěrně :-))

Odpoledne jsme vzali kluky na Kašpárkohraní, bylo krásně a řádění na festivalu se vyloženě nabízelo. Nestihli jsme sice zdaleka všechno, ale ke spokojenosti to stačilo. MiniMládě všechno v klídku a pohodě prospal a kluci si vyzkoušeli florbal, box a softball. K něčemu se i vraceli, tak moc je to oba bavilo. Já jsem byla pořád na pozoru, abych někde někoho nezapomněla a aby se ani jeden z nich někam neodpojil. Ale všechno se zvládlo, dokonce jsme chvilku poslouchali koncert Tomáše Kluse(kterého teď Mládě má rád, protože se zamiloval do pohádky Tři bratři). Zkoušeli si udělat vlastní "číra" na workshopu Kašpárka z rohlíku-jak to dopadlo můžete vidět níže. Mít bratrance ve stejném věku jako syna je prostě nejlepší:-)3 komentáře:

  1. Nemohu si pomoci, ale vám by ještě jeden kluk bezvadně seděl <3 taková prima smečka malých, aktivních dětí:) Sama tyhle řeči nemám úplně ráda, ale u vás by to bylo boží,fakt<33

    OdpovědětVymazat
  2. To je bezva, jak fungujete:o) Minimládě cirkusák je vážně nejvíc k sežrání:o))

    OdpovědětVymazat
  3. Dopřáváte jim skvělé možnosti v dětství,tleskám:) Poslední fotka je nejvíc,ta mě dostává<33

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)