čtvrtek 15. června 2017

Letní toulání

Protože cestování není nikdy dost. Kutnou Horu známe. Byli jsme tu už několikrát, prošli si město...V sobotu, cestou z Hulic se nám ještě úplně nechtělo domů. Bylo krásně, počasí přímo vyzývalo k nějakému podvečernímu toulání. A tak jsme si udělali zastávku tady. Takovou příjemnou, ani krátkou ani dlouhou, přesně podle nás. 

Netlačil nás čas a zároveň jsme si ten den chtěli užít se vším všudy. Hodně dlouho jsme posedávali u GASKu, kde si kluci hráli a blbnuli. Vůbec nás nepotřebovali, takže jsme mohli sledovat jejich hraní a já jsem si uvědomila, že jsou to konečně fakt kámoši. Mají prostě jeden druhého(i když se samozřejmě perou, tahají, provokují, strkají a často spolu "neka"). A pak jsme se, jen tak, procházeli, toulali letním městem, kolem chrámu sv. Barbory, podívali jsme se z vyhlídky na město, spousty, spousty času kluci trávili obyčejným sezení na zemi na mapě města. Hledali si vlastní cesty. A bylo nám úplně jednoduše hezky. 

Přesně na tohle jsem se těšila. Neplánovaná zástávka, pocit svobody, nehlídat nijak moc čas, slunce svítí. A samozřejmě jsme si sehnali kafe, abychom dobili energii. Klukům jsme to vynahradili výbornou zmrzlinou ze skvělé Zmrzlinárny. Ať žije léto...už to pomalu všechno začíná. Radosti z maličkostí jsou důležité. V posledních dnech zjišťuji, že mnohem důležitější, než jsem si kdy myslela. 


3 komentáře:

  1. Z toho sálá opravdu letní a uvolněná atmosféra. A nejkrásnější je, jak jde Mládě s tátou za ruku. Je velmi znát, že se mají rádi<33

    OdpovědětVymazat
  2. Vy jste super! Muselo to být nádherné a kluci jsou nejroztomilejší:)

    OdpovědětVymazat
  3. Nejskvělejší bráškové ever<3

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)