neděle 30. července 2017

Plaváčci

Aneb-co děláme, když zrovna nejsme někde s batohem na výletě? Chladíme se ve vodě! I když je fakt, že poslední týden(dva?) to vlastně na koupání moc nebylo a tyhle fotky jsou pořízeny během horkých letních dnů v polovině měsíce. 

Kdysi, jako poměrně čerstvá máma, jsem se moc bála o Mládě. Aby mi jako malé miminko nespadl do bazénu a něco se mu nestalo. Dneska už tam skáče s rozběhem a vůbec se nad tím nerozmýšlí. Nějak rychlý postup, přijde mi. A MiniMládě se vody nebojí ani trochu. Možná po vzoru bráchy, skáče s rozběhem a a nemá vůbec žádné zábrany, ani strach. Pořád musíme hlídat, aby se nerozběhl i když tam nikdo není. Kdyby mohli, jsou oba ve vodě od rána do večera. Spousty času jim zabírají vodní bitvy všeho druhu a taky nový retro člun. Ten stejný, jako měl kdysi táta. 

Mám pocit, že tohle léto utíká nějak rychleji než jindy. Stihli jsme už tolik dobrodružství, výletů, máme spousty zážitků a já jsem ani pořádně nestihla všechno psát. Kluci si zasloužili, abych všechen čas věnovala právě jim a já se fakt snažím, jak jen se dá. Naše výletní blogy se pokusím dohnat alespoň se zpožděním, ale rovnou musím říct, že ještě nekončíme a máme toho před sebou ještě dost a dost! 

Chtěla bych, aby to všechno trvalo alespoň o měsíc déle. Možná i podvědomě kvůli blížící se školní docházce Mláděte, možná mě všechno to nové ve skrytu duše maličko děsí. Jenže nic nejde oddalovat věčně a já musím ty své smíšené pocity maličko usměrnit. Bude z něj skvělý školák, těší se a určitě to společně zvládneme.  
Ale ne...ještě na to nechci myslet takhle moc. Ještě je léto, prázdniny a my si je děláme co nejhezčí. 

Mimochodem....po všem tom skákání, blbnutí, plavání, potápění a vodních bitvách, se oba kluci unaví nejvíc. Večer většinou padají do postele a spokojeně spí.

Užívejte si prázdniny, ještě máme před sebou celou polovinu!4 komentáře:

Děkuji za milé komentáře;-)