sobota 5. srpna 2017

prázdninové cesty/Zoo Dvůr Králové

Prázdniny jsou v plném proudu. Přijde mi, že letos utíkají ještě stokrát rychleji(určitě už jsem to někam psala, ale FAKT JO!). Nevím jestli je to proto, že na tyhle konkrétní jsem se tak moc těšila, naplánovali jsme toho spousty a o dobrodružství u nás není nouze, nebo se ten čas fakt zbláznil. Pořád ještě cestujeme, blbneme, jezdíme, touláme se a pořád nás to moc baví.
Pár fotek z výlet do Zoo & Safari Dvůr Králové, kam jsme se vydali před pár dny. Kluci mají zoo moc rádi a zároveň je velmi lákala možnost Safari, kde jsme už sice byli párkrát, ale tohle se neokouká. Takže jsme vyrazili, dokonce zase ve větším počtů dětí(i rodičů samozřejmě!)
Celý den v zoo, provázený mírným deštěm, zmrzlinou a kafem a v samém závěru s unavenými, vyběhanými a spokojenými dětmi. 
Mimochodem, TADY si můžete přečíst, jaká byla naše výprava do Dvora Králové před rokem. A podívat se, jak moc kluci vyrostli.Obávám se, že bude tak trochu po mně. Snažil se přelézt plot přesně u nápisu "nelezte prosím přes plot". Zatím moc nemluví, ale mám z něj pocit, že umí být drzý i pouhým vzdorovitým pohledem. Jakého jsem si ho porodila, takového mám. Teď jen doufat, že ho ty rebelie časem přejdou. 


 
Já to čtení a tak dále, prostě nosím s sebou všude. A zase se vyplatilo. Nekonečná fronta na oběd, takže jsem se malé hladovce rozhodla zabavit poměrně jednoduše. Zas to zabralo a čekání proběhlo mnohem víc v klidu. Jo a nějací rodiče na mě poněkud pohoršeně koukali. Ale popravdě nevím, jestli to bylo kvůli tomu, že to vypadalo, že mám dětí jako smetí, nebo zelený vlasy a nebo že jsem jim staromódně rozdala časopisy. 
Taky jsem si říkala, že by nebylo vůbec marné vymyslet pro nás dobrodruhy, nějaké spaní na safari. Zoo to na svých stránkách nabízí. Jak hotel, tak bungalov a nebo spaní ve vlastním stanu. Vůbec by to nemuselo být špatné. Letos už je snad úplně všechno vyprodáno, ale za rok o tom budu uvažovat. Teď už stejně skoro nemáme volný termín, kdy by to šlo provést. Ale doufám, že to vyzkoušíme a budeme mít s klukama zase o zážitek víc.

3 komentáře:

  1. Jedeme tam od úterý do pátku, druhým rokem, s karavanem. :-) Zážitek jak hrom, určitě to příští rok zkuste. Navíc je tam pak vstup do zoo kdykoliv zdarma, což nám vyhovuje, protože si to můžeme rozdělit a neprocházet to celé najednou. A kemp je parádní...

    OdpovědětVymazat
  2. Fascinuje mě, jak si děti spořádaně čtou<33 To že nejste líná jim tyhle věci s sebou "tahat" o lecčem svědčí;)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)