čtvrtek 5. října 2017

Opravdu existuje lahvička, které přežije řádění našich dětí?

V mém batohu toho lze najít hodně. A když jsme tak byli jednou "vybalení" na cestách, říkala jsem si, že to byl chtělo fotku. Jenže tohle je vlastně jen část toho, co jsem v létě nosila na zádech. Největší nutností byla bezpochyby liška, která s námi jezdila nejen po Čechách, ale i na výlet k moři. Přeci jí nenecháme doma, to dá rozum. Naší (rodičovskou) nezbytností je samozřejmě kafe. Tohle konkrétně je ze Zámeckého parku v Jičíně, kde jsme se zasekli na jeden prima den. A zatímco si děti hrály s míčem, já jsem si užívala přesně tenhle výhled. A slunce...léto a hlavně chviličku úplného klidu. Znáte to, na pět minut prostě vypnout, aby další část výletu mohla probíhat stále s vyrovnanými rodiči :-)

Taky nesmíme nikdy a nikam zapomenout pastelky. Atom vždy říká, že je vozíme hlavně proto, abychom je před vystupováním z vlaku lovili všude kolem. Já tvrdím, že to je blbost a myslím si, že je stejně rád, že si kluci chvilku kreslí, nebo vybarvují. Určitě:) A pastelky navíc většinou beztak lovím já. Taky Turistický deník, který určitě spousty z vás zná, ale kterému se chci věnovat ještě v dalším postu. Dnes chci napsat i o dětské lahvičce, kterou jsme celé léto vozili s sebou a přežila (jako jedna z mála) klučičí řádění. 


Je to totiž speciální lahvička/kapsička od Squeasy Gear. Pro děti, myslím si, naprostý ideál. Zvlášť pro malé cestovatele a dobrodruhy. Sehnat jí můžete například TADY.

Co jsme na ní ocenili?

Kapsičku lze použít na obilninové kaše, zeleninové pyré, smoothie, jogurty, pudinky, vlastně cokoli kašovité konzistence. Stejně tak ale můžete nalít vodu, nebo čaj a používat jako klasickou láhev na pití.

Jdou naplnit studeným, ale i teplým či horkým obsahem. Silikon je teplotně odolný. A jako velké plus vnímám, že lze naplněné kapsičky odložit i do mrazáku a prodloužit si tak trvanlivost. V letních dnech naprostý ideál. 

Vše se může mýt v myčce a silikonová část se dá dokonce převrátit na ruby. Nevím jak vy, ale já mám s vymýváním lahviček stále problém. Pořád mám pocit, že není správně a dost umytá. Tohle obrácení na ruby mi přijde vážně super.

I po soustavném používání na cestách, stále dokonale drží.(obrovský bonus, fakt ještě žije a vypadá to, že dlouho bude!)

Pokud je třeba, můžeme ji srolovat a nezabere moc místa.

Navíc je Squeasy Gear je vyrobena z kvalitního potravinářského silikonu, plastové části neobsahují BPA, PVC ani ftaláty, neuvolňují do potravin škodlivé látky a splňuje tak všechny potřebné normy.


V létě využívána především Mládětem. Aktuálně ale uvažuji, že jí na některé dny v týdnu bude nosit i Mládě. Ve škole toho má někdy hodně, přebíhá na dramaťák a pak ještě na trénink a jedno výživné smoothie by ho určitě trochu povzbudilo. Zvlášť teď, na podzim.

Verzí existuje dokonce několik, my máme tu největší verzi Squeasy Sport(480ml), ale lze jí koupit i v menších verzích Squeasy Snacker (104ml a 180ml).


A kdyby někdo chtěl vědět, co musela chudinka lahvička podstoupit během našeho testování. Názorná ukázka zde. Cesty vlakem jsou prostě někdy dlouhé :-)


2 komentáře:

  1. Už jsem na ní několikrát koukala, ale zatím jsem jí nekoupila. Jestli s ní ale máte dobrou zkušenost, tak jdem na to;)

    OdpovědětVymazat
  2. O techto lahvickach uz jsem cetla a celkem me zaujalo. My jsme meli zdravou lahev i lahev od sistema, ale obe dve se spatne cisti. Jeste se chci zeptat jestli se dobre cisti i ta cast z ktere se pije. Diky Lenka

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)