středa 22. listopadu 2017

Mláděti je sedm!

Sedm let?! Vážně Ti je tolik? Milé Mládě! Někdy tak moc hubatý navztekaný a temperamentní kluk s dobrým srdcem. 
Před pár dny jsem se nad jeho věkem podivovala a bylo mi odpovězeno "si zvykneš, mami!". Tak si teda zvykám. Pamatujete si, jak chtěl být ve třech letech bubeník a dostal od tety Terezy super dětskou bicí soupravu? Letos jedeme doopravdy. Přál si své vlastní, opravdové bicí a shodou náhod nám k nim pomohla zase teta Tereza. Když přišel domů ze školy, už je měl připravené v obýváku, mohl zasednout a hned začít bubnovat. Takže doufám, že mě Tereza jednou bude doprovázet na všechno koncerty :-)

Každé narozeniny mi přijdou jako neskutečné. Ty další budu zrovna tak překvapená a vyděšená, jak mi můj syn roste před očima, osamostatňuje se a jak dospívá. Mimochodem, zrovna před pár dny mi říkal, že bych měla tyhle připomínky o dospívání raději vynechat a neměla bych mu to říkat. Tak si to jen myslím a píšu sem. Taky mi řekl, že si myslí, že do osmnácti je život stejně nuda. Kde jsem to jenom slyšela...?
Zažíváme spolu dobré i tom ne úplně dobré, ale pořád se máme rádi. Občas mi to přijde říct jen tak, aby mě potěšil a já pro něj dělám to stejné. Umíme si povídat, diskutovat, odpouštět, ale hlavně jsme spolu. Jsem ráda, že ho mám. Vděčná, že je to zdravý, rozumný kluk. Jsem vděčná, že miluje svého bráchu a že mi vypráví o tom, jak mě jednou bude chránit. Jsem ráda, že vidí ve svém tátovi obrovský vzor a chce být jednou jako on. A taky pyšná máma, to je jasná věc.

Jo a v porodnici si to sice neumíte představit ani z dálky, ale...párkrát se probudíte a...slavíte takový věk! 
Krásné sedmé narozeniny! 
A prosím....v sobotu bubnuj až třeba od deseti dopoledne, díky! 
Maminka 
Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za milé komentáře;-)