pátek 17. listopadu 2017

Run tour/Praha

Další ze serie našich rodinných běhů. Každý je jiný, protože na každém běhu se potká úplně jiná rodinné seskupení. Tentokrát jsme běželi já, ségra, tatí a naši kluci. A opět se to povedlo, protože...může se rodinná-běžecká akce vůbec nepovést?

Ladronka je pro Run tour fakt výborné místo, což máme vyzkoušeno z loňska a vlatně i předloňska. Tehdy jsme se sešli já s pochroumanou nohou, MiniMládě miminko a ségra těhotná. Běžce tak zastupoval pouze tatí a Mládě, ale věděla jsem, že jednou to dáme úplně všichni.
Takže letošní skóre-ségra netěhotný běžec, moje noha v pořádku, děti běžely všechny, protože běhat je přeci super.

Mladší dva si dali poprvé v životě trasu 500m a Mládě zvládl 1km. Oba chtěli běžet s Atomem, což mi přišlo úplně super, protože táta a syn spolu prostě potřebují některé věci zvládnout a dokázat. Naprosto tomu rozumím a respektuji. Já jsem si zase přála běžet s tátou a ségrou, protože některé věci jsou jednoduše k nezaplacení. A jsem ráda, že se to povedlo.
Dali jsme si společně 5km příjemné trasy. Dlouho jsem si držela poměrně super tempo, ale pak jsem na chvilku zaváhala a čas mi maličko spadl. I tak se mi ale běželo snad úplně nejlíp. Velký dík ale patří slečně, která se mnou dobíhala poslední metry a vyhecovala mě k tomu, abych to nevzdala a zamakala i když jsem měla dost.

Jsem pyšná na malé kluky, na všechny tři. Doufám, že budou sportovat s velkou chutí, bude je to bavit a nebudou z nich lenivé pecky. A jsem ráda, že příště to dáme i my komplet. Atom poběží s námi. Těším se už teď, na další sezonu :)

P.S: za to že jsme všichni odběhli, připravila nám babička každému pohár s ovocem! Babička prostě umí a ví :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za milé komentáře;-)