neděle 12. listopadu 2017

Teribear hýbe Prahou

A kam se s Teribearem dá běžet jinam, než pro dobrou věc. Na Vítkově to totiž celých deset dnů v září žilo akcí Teribear hýbe Prahou, tedy charitativním během Nadace Terezy Maxové. A protože pohyb, dobrý skutek a setkání s prima lidmi stojí vždy za to, šly jsme do toho jako loni. K původní sestavě ještě přibyla Markéta s Dankem, kteří podobný běh zkusili vůbec poprvé. 

Za každý kilometr, který jsme urazili totiž věnovali partneři akce 50 Kč na námi vybraný příběh, pro který jsme se rozhodli běžet. Tři mámy, tři kluci a jedno proběhané/prochozené dopoledne. Stálo to za to, protože jsme vyběhali 1920 kč a dobrých lidí na Vítkov přišlo tolik, že byl nakonec vyhlášen stop stav na nové registrace. Celková letošní částka je 11 320 314 Kč. 

Jsem moc ráda, že i letos jsme byli s MiniMládětem součástí a že jsme přispěli na dobrou věc. Mládě končil v tu dobu svůj první školní týden, ale za rok už to s bráškou zvládnou oba dva. A taky už i MiniMládě poběží sám, letos to z větší části prospal a spokojeně se vezl. U mě tahle akce, jako vedlejší účinek, spustila ještě běhací terapii. Tedy, začala jsem běhat, abych se uklidnila. Neskutečně mi to pomáhá a určitě tomu věnuji i samostatný post. Ale vyprovokoval to právě Teribear, skvělá akce plná pohybu a dobrých skutků. A oboje mám ráda. Díky holkám a jejich klukům za milou společnost, organizátorům za skvělou atmosféru. Tyhle akce mají opravdu smysl.

Tak za rok zase, už teď se těším!
1 komentář:

  1. Správný tým. Mámy bez výmluv a jejich supr děti. Holky, všechna čest a buďte pořád tak super.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)