úterý 5. prosince 2017

Vánoce/První dárky

Musela jsme se trochu vzpamatovat. Nějak jsem se zasekla v podzimním čase a nedocházelo mi, jak moc se blíží adventní čas. Všechny školní a další problémy mi zabírají spousty času. Jasně, někde v podvědomí tu informaci, že Vánoce se blíží, samozřejmě mám. Jenže...den za den...a najednou jsou tady. Nerada nechávám dárky na poslední chvíli. A jsem moc ráda, že k výbírání těch úplně prvních mě namotivovali PRO DĚTI a jejich vánoční kampaň

Vybrala jsem tam první dva super kousky pro moje malé kluky, byli totiž v dopise pro Ježíška. Píšete s dětmi dopisy? Já jsem to jako malá měla nejraději. A zůstalo mi to až do puberty. Poslední dopis jsem napsala v patnácti letech. Tuhle tradici jsem milovala a i když jsem se snažila přistihnout rodiče "při činu" nikdy jsem je neviděla brát ten dopis za oknem. Takže...můžeme diskutovat o tom, jak to vlastně celé je :-))

MiniMládě miluje Duplo. Hraje si s ním moc rád, stavíme autíčka, zdi, občas postaví nějaké fiktivní zvíře, kterým se mě potom snaží v rámci hry zakousnout. A taky se zbláznil do autíček a vláčků. Od Mláděte tohle vůbec neznám, mám pocit že období Dupla přeskočil a rovnou si šel hrát na kytaru. Takže všechny stavěcí a autíčkové mánie zažívám vlastně teď úplně poprvé. 
Pod stromečkem najde První náklaďák s osmi kostičkami s motivem jídla. Naprostý ideál.

Mládě už je ovlivněn kamarády ve škole a taky už má věk i nárok na úplně jiné zájmy. Chtěl "něco" ze Star Wars. Prostě tématickou hračku. A letos jsme se shodli na tom, že je čas. Místo hraní na kytary a bicí si bude chvilku stavět. Dostane velitele Stormtrooperů. Myslím, že i když je od sedmi let, budeme mu s tím trochu pomáhat. Zároveň ale vím, že radost bude obrovská.

No a já jsem ráda, že jsem se odhodlala a díky téhle vánoční kampani, začala Vánoce řešit. Teď už mám spousty dárků doma a čekají jen na zabalení a následné rozbalení pod stromečkem. Mimochodem, jako dítě jsem to moc nechápala, ale dnes se ze všeho nejvíc těším z toho, když vyberu dárek o kterém vím, že se bude hodně líbit a těším se na to nadšení po rozbalení. Těším mě to stokrát víc, než když rozbaluji já sama. Prostě rozdávat radost. 
Už se fakt těším! A co vy?2 komentáře:

  1. Náklaďák je naprosto boží. Ten by mohl zabodovat i u nás <33

    OdpovědětVymazat
  2. Paráda!! Já mám teda dárky nachystané už od září pro všechny i zabalené :) Ale pořád se něco dokupuje :D

    www.mummysweetbaby.blogspot.cz

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)