úterý 19. prosince 2017

We all live in a yellow submarine/Mládě 7 let

Sedmé narozeniny řádně oslaveny. Letos jsem se ani nemusela ptát, jaké téma své narozeninové oslavy, si Mládě přeje. Hudba a všechno kolem, totiž jednoznačně vede. Většinu léta hrál nám hrál na kytaru a moc si přál bicí, které ke svým sedmým narozeninám opravdu dostal. Oslava tedy byla hudební, Beatlesácká, s malým vystoupením a spoustou žlutých ponorek k tomu. A taky rodinné setkání se spoustou malých i větších dětí. Už je jich neskutečná parta a Mini od té doby stále chodí, ukazuje na dětskou deku a maličko se mě snaží dotlačit do toho, aby měl miminko. Na hraní. 

Mimochodem, moje ségra Markéta si pro sebe ukradla ve fotokoutku vlasy a brýle Johna Lennona a pořád se s nima fotila. Nikdo další moc neměl šanci. Ještě jsem nezkontrolovala, jestli si toho Johna nakonec neodvezla domů! (jen vtip, sorry ségra).

Všem díky za prima hudební kinder party, posluchačům koncertu za super podporu pro Mládě, byl z toho všeho tak nadšený, že zapomněl i na trému a když si šel večer lehnout, ani jsme nestihli číst. Příští rok, mám takový pocit, budeme mít v obýváku celou jeho kapelu. Plus ještě něco navíc. Jde to nějak rychle. S
2 komentáře:

  1. Ségra, která si skoro odvezla vlasy Johna. Moc se směju, já chci taky!!
    A skvělá oslava, úplně boží tohleto <3

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)