úterý 6. března 2018

video/únor 2018

Celý únor jsem nenapsala na blog ani čárku. Naordinovala jsem si, trochu nedobrovolné, prázdniny, protože jsem se necítila vůbec dobře. V prvním kole jsem skončila na pohotovosti s antibiotiky a v tom druhém jsem se léčila jak se dalo s nastydnutím, které se mě nechtělo a nechce úplně pustit. Snažila jsem se tedy veškerou zbylou energii věnovat klukům a na blog zbývalo vážně moc málo prostoru. V březnu tedy malý restart, mám nafoceno a připraveno dost věcí, které bych ráda postupně přidávala.

Minulý měsíc byl, ač jsem překonávala různé zdravotní překážky, nakonec docela akční. Minimálně podle videa, které jsem v rámci naší přátelské videochallenge, jako každý rok točila. Tady vidíte, jak takové věci dokáží zkreslovat. Stačí, abych nenatočila, jak umírám v posteli.
Pravdou ale zůstává, že jsem si to užila i tak. Poprvé jsem měla na lyžích na starost dvě děti a dopadlo to dobře. Kluci byli úžasní, poslouchali co jim říkám a dělali všechno co dělat měli. Neustále si výhodu bratrance ve stejném věku, jako syna, pochvaluji. Je to super. Všechno pak zafungovalo a i když jsem se ještě poměrně nedávno ostýchala jezdit i jen s Mládětem, tak letos to svištělo.
MiniMládě už také trénuje na lyžích a zatím mi přijde, že je mnohem větší nadšenec než brácha. Ten se mnou totiž po prvních lekcích "neka navždy".

Únor byl poslem dobrých i špatných zpráv, narazila jsem na naprosto neuvěřitelné chování lidí o kterých jsem myslela, že jsou tak nějak normální a v pohodě, ale vším jsem se probojovala. Jen ta chuť psát, když se člověk brodí v některých situacích, prostě nebyla. Pauzu jsem asi vážně moc potřebovala, pomohlo mi odpočinout si. V posledních dnech mi ale blog už zase začínal chybět, což je vždycky dobré znamení.
Takže-Náš únor v necelých pěti minutách...Jak moc zle vypadám, můžete posoudit sami. Hezkou zábavu.2 komentáře:

  1. Já se tak bála, že už nebudeš psát! Chyběla jsi...Video je boží, jsi skvělá <33

    OdpovědětVymazat
  2. Měla jsem už obavy, jestli je všechno v poho. Vy jste toho zvládla za únor víc, než některé jiné mámy za půl roku a to ještě s nemocí. Moc hezké video.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)