pondělí 23. dubna 2018

hrajeme si/dřevěná vkládačka, která nás okouzlila

Konečně už zase "bydlíme" hrajeme si, čteme i jíme na zahradě. Naše podlaha je z trávy a střechu nám dělají husté větve třešně, plné bílých květů. Venku je totiž tak nádherně, že by byla škoda, zůstat doma. Mini od chvíle kdy ráno otevře oči hlásí, že jde ven a jinak to jednoduše nejde. Dneska si to ještě vylepšil a do houpací sítě odnesl deku i polštáře z gauče. Zahradní sezona je jednoduše tady a my si jí zatím docela užíváme.

V rámci "stěhování" oblíbených hraček jsme se opět dostali k naší oblíbené vkládačce. Tedy, zamilovala jsem ses do ní já, když jsem vybírala klukům dárky a nemohla jsem jinak. A Mini si tyhle listy také hodně oblíbil i když na začátku pro něj bylo trochu těžší některé kousky zařadit správně. Dnes už to dává docela hezky, přestože to není úplně snadná vkládačka. Je pravdou, že jim stále ještě říká "kytky" když si s nimi chce hrát, ale věřím, že i tahle drobnost se určitě časem doladí. Mládě zase baví "hádat" který  se jak jmenuje. 

Tak přesně tahle dřevěná vkládačka z dílny Antonie&Emma s námi tráví náš čas venku. Ještě také Ptačí pohádka od Hedy Průchové. Tu znám ze svého dětstvé úplně nazpaměť a dnes baví i mé kluky. Kdybych mohla kolem sebe mít jen dřevěné hračky a knížky...vlastně bych se vůbec nezlobila. Aktuálně jsou v nabídce sice jiné vkládačky(a jsou vážně skvělé!), ale já pevně věřím, že listy budou zase brzy k dostání. Je to totiž skvělá práce.
Listy se nám totiž moc líbí. Celkově kluky baví a zajímá zahrada opravdu moc. Já(ač jsem ta nejmizernější zahradnice široko dalek) z jejich nadšení mám obrovskou radost. Už bych klidně v plánova nějaké zahradní přespávání..A vlastně...PROČ NE?!


2 komentáře:

  1. Krásná věc, my teď jedeme na vkládacích rybkách. Dřevěné hračky jsou častý sen rodičů...jen to okolí bojkotuje(bohužel někdy rádo a s chutí)

    OdpovědětVymazat
  2. To jen nádherná vkládačka<33

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)