pátek 18. května 2018

krabička poslední záchrany(nejen) pro unavené mámy

Není to jen tak. Před časem jsem si všimla, že můj obličej začíná připadat přesně tak, jako se já sama cítím. Dost zvadle. Doslova. Pleť jsem najednou měla šedivou, v těch horších případech i zelenošedivou, vypadala jsem šíleně a jako bonus se mi přidal pár pěkných kruhů pod očima. Pokud nosím dioptrické brýle, skryju to za ně. Jakmile si je ale sundám, mají lidí kolem obavu, jestli nejsem nemocná. Ne, nejsem nemocná, jen jsem teď byl neskutečně unavená. Když k tomu přičteme, že nikdo z nás nemládne, musí nám zákonitě z téhle rovnice vyjít, že je třeba urychleně najít řešení.
Pominu základní věci, snažím se pít víc vody. Když mě naposledy líčila jedna šikovná vizážistka, kladla mi na srdce, že tohle stačí. Snažím se, někdy zapomínám(můj celoživotní boj), ale...zatím to nestačí. Taky běhám, což ví všichni, kteří mě sledují na instagramu(kdo ne, tak TADY). Po běhu mám vždycky pocit, že je to všecho o trochu lepší, ale to jsou spíš vyplavené endorfiny.
No, zapátrala jsem co a jak a vznikla z toho tahle malá "kápézetka" pro můj unavený obličej. O co tedy jde?
Remescar na kruhy a váčky pod očima je přípravek, který pleť okamžitě vypne a tím opticky redukuje otoky. Nejedná se o péči s dlouhodobým efektem, ale spíše korekční záležitost .Ideální je pod něj nanést ještě hydratační krém. Množství, které se pod oko nanáší, ale musíte vychytat. Spíše víc než míň, aby se efekt projevil. Doporučuje se množství o velikosti zrnka rýže, opatrně vklepávat. Poté se malou chvilku vydržet nesmát se a nemluvit, aby mohl v klidu působit a pod okem se neudělala vráska. Já jsem se to musela učit, protože se mi stalo, že na jednom oku bylo všechno v pořádku během chvilku a na druhém mi zůstal černý kruh. Ano, vypadala jsem dost vtipně. Když jsem to zase s množstvím přehnala, udělala se mi kolem oka z krému mapa a nebylo to nic přijemného. Chce to prostě cvik, ale jde to doladit, fakt jde. A hlavně ty kruhy doopravdy zmizí. Kouzlo, kterému se mi nechtělo věřit a které funguje! Kéž by to bylo napořád, měla bych po starostech.  Dlouho jsem měla pocit, že o svou pleť se můžu starat jen tak decentně a pořád bude v pohodě. Spletla jsem se. Rozodně ale Remescar nepoužívám denně. Je to spíš taková záchrana, když už je opravdu krize a přestávám vypadat svěže. Kdo z nás už to nezažil, že? :-)Druhá věc, která mě aktuálně zachraňuje je Glow Scrub.
Laboratoře Loreal Paris poprvé vybraly tři druhy jemného cukru a spojily je s olejem z hroznových semínek pro rozjasnění a zjemnění pleti. Já jsem potřebovala velmi nutně především tu první variantu a to rozjasnění. Tak jsem se rozhodla tomuhle peelingu uvěřit a vyzkoušet, co to se mnou udělá. Po necelém měsíci užívání už ale můžu říct, že jsem si ho dost oblíbila. Má jemnou texturu a vždy po nanesení mám pocit jako kdyby pleť maličko zahříval, což je příjemná věc. Je možná o něco hrubší, než jsem čekala, ale vůbec mi to nevadí. Naopak je mi příjemné obličej pořádně s peelingem promasírovat. Olej z hroznových semínek, který pleti dodává jas a svěžest krásně voní a především-funguje!  Opravdu tady slíbený rozjasňující efekt vidím ihned. A to se mi zase tak často nestává. Rozjasněný obličej oceňuji hlavně ráno, pleť vypadá vážně svěže a zdravě, bez ohledu na to, jak moc jsem unavená, nebo jak mizerně se cítím. Peeling nezanechává mastný film, pleť je na pohled "hydratovaná". Jako bonus lze peeling použít i pro vyhlazení a zjemnění rtů. Mám pocit, že všichni chválí kiwi verzi, ale tato je maličko opomíjená. Za mě určitě skvělý kousek!


4 komentáře:

 1. Já mám peeling kiwi a ten je naprosto perfektní :)
  Miska blog

  OdpovědětVymazat
 2. Znám také kiwi, vyskakuje na mě všude. Tohle vypadá dobře. Nedělá se Remescar i na žilky?

  OdpovědětVymazat
 3. Jééé, přesně tenhle scrub mám a miluju ho nejvíc!<33

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)