středa 23. května 2018

O rok starší já

Vlastně není moc co psát. Stárneme, dospíváme, nebo zrajeme úplně všichni. Jak by řekl Joey "Stárneme jeden po druhým, proooč?!":-)) Já si navíc své patetické vzpomínání tak nějak vyčerpala na včerejší článek o knižním veletrhu. Ale pravdou je, že si dlouhodobě z věku hlavu nelámu. Dokud mi v obchodech tykají a nebo se ptají, zda jsou rodiče doma, a hlavně-dokud se sama cítím skvěle, není to se mnou úplně nejhorší. V den svých narozenin jsem si šla zaběhat, abych nevyšla ze cviku a aby si tělo nemyslelo, že bude nějaká flákárna, když má výročí. A běželo se mi nádherně. Tak, že jsem se skoro nemohla zastavit. Takže je ten věk fakt jen číslo?

Takhle začínal můj narozeninový víkend. Čas postupně strávený s rodinou a přáteli. Vzhledem k tomu, že kolem nás je aktuálně mraky dětí, šlo spíš o takovou milou kinder-garden party. Přijel mě překvapit táta, aby mi popřál, což jsem úplně nečekala, protože nebydlí úplně za rohem, ale byla jsem vážně hodně ráda. Rodičovská podpora je totiž třeba vždycky..i když je vám třeba...třeba 33 :-)
Ségra mi upekla dort. Já totiž naprosto zbožnuju, když můžu mlsat dorty, nebo sladkosti, které připraví někdo jiný. Ty moje mi chutnají, samozřejmě, ale...není to prostě ono. Asi jako když se sami škrábete po zádech. Vždycky je to lepší od někoho druhého:-))

Čokoládový dort s jahodami navrch-naprosto nejlepší!
Ségra prostě umí! Dort byl tak skvělý, že jsem si ho musela zvěčnit hned několikrát.
A mraky úžasných, skvělých a velmi osobních dárků(všem obrovský, veliký dík, všech dárků si nesmírně vážím!). Takový pocit, když někdo ví....ten jsem vlastně měla postupně celou tu dobu. A i když jsem vůbec neplánovala žádnou oslavu, protože dokážu vymyslet dětskou party, ale svoje narozeniny absolutně ne, tak jsem byla vážně moc ráda, že se to takhle hezky a klidně sešlo. Nic víc vlastně není třeba. 

P.S: Pokud by někoho zajímal recept na skvělý dort, ze kterého u nás nezbyl ani drobeček, tak ho najdete TADY. Stojí fakt za to a je bezlepkový!


5 komentářů:

 1. Jani, moc Ti to sluší, vážně<3 Žasnu! A dodatečně vše nejvíc nej:o)

  OdpovědětVymazat
 2. Všechno nejlepší k narozeninám. To první je přáníčko? Jestli jo, tak správně vtipný:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. https://www.cicavkleci.cz/produkt/prani-od-asociala-krasny-narozeniny-a-ja-nemusim-mluvit/ :)

   Vymazat
 3. 33, cha... to nic není, přece ;) krásná oslava a všechno nejlepší - i k svátku :))

  OdpovědětVymazat
 4. OH my....ten dort bych si jako klidně přála k narozeninám taky! Všechno nejlepší dodatečně:)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)