čtvrtek 16. srpna 2018

Wroclaw/KRVN bar

Kafe ve Wroclawi. Vlastně takový rychlý tip na jednu skvělou kavárnu/bar uprostřed tohoto zajímavého města. 

Krvn bar je možná trochu zvláštní, skoro by se dalo říct i morbidní místo, ale rozhodně to neznamená nic špatného. Nám se tu totiž líbilo velmi. Najdeteho v ulici Svatý Antoniego. Kdysi prý byla tahle ulice místem, kde se téměř všechno spojovalo s pohřebními tématy - bylo možné si tu vybrat mezi pohřebními obchody a oděvními prodejnami vhodnými pro tenhle obřad.
Tahle kavárna se sem tedy se svým konceptem vážně hodí. Během naší návštěvy nás doprovází pomalované stěny, duchové, kostry i rakvičky ke kafi. Mírně děsivé? No jasně! :)

A přesně od téhle chvíle Mládě chce "rakvičkovou" oslavu. Vůbec to nevnímá jako morbidní téma, pamatuje si Día de los Muertos, který jsme navštívili v Praze a celkově tohle všechno nevnímá tak "tragicky" jako spousty dospělých. Sama ještě nevím, jestli si to ještě nějak nerozmyslí, ale když to bude trvat, tak mu nějaké morbidní sušenky upeču a určitě se s tímhle tématem poperu.

Doufám, že do Wroclawi ještě budeme mít prostor se vrátit. Umím si tohle místo ideálně představit se začínajícím podzimem(asi je to hodně dáno tematicky). Jen letošní podzim už to asi nestihneme. Pořád si ještě nějak neumím představit, že mě čekají v tu dobu úplně jiné sttarosti. Ne, že bych své těhotenství ignorovala, spíš to nějak hodně, hodně utíká. Ale to je spíš na další článek, který bych měla na tohle téma napsat. Ale vrátím se sem určitě! Jen možná ne jako hippie máma s břichem :-))

2 komentáře:

Děkuji za milé komentáře;-)