pondělí 14. ledna 2019

2/52
Mládě nacvičuje v dramaťáku roli krále, prý se mám na co těšit. Nemá rád matiku(vůbec netuším, po kom by to mohl mít!:-) a musí se jí i přes to věnovat víc, než by asi sám chtěl. Občas se u toho šíleně vzteká, naštvaně odchází(taky netuším, po kom by to tak mohl mít!). Před spaním si poslouchá svou vlastní hudbu, protože Ježíšek mu donesl přehrávač. Aktuálně vede Bowie a to bych si tak nějak tipla, že vím odkud má :-)

MiniMládě je zvíře a jeho geniální nápady nemají konce. Třeba natřít a vyleštit pořádně dřevěnou podlahu krémem pro miminko, což je jeden z těch klasických vtipů. Taky mi ale otevřel úplně nový krém od Ježíška a natřel mi s ním lampu na nočním stolku. Já to nechápu! Proč si to alespoň nenamazal na svůj obličej. Jsou to občas infarktové stavy. Ale miluje brášku a vždycky když přijde ze školky, první co potřebuje vidět je právě MiniAtom. Má rád i Mládě, ale tam je to o různém pošťuchování a škádlení se, takže velmi proměnlivé.

MiniAtom si začíná všímat svého okolí mnohem víc, než dřív. Občas si ožužlává ruce, usmívá se na všechny kolem a na slunci vypadá(stejně jako MiniMládě v jeho věku)jako zrzek. Po prvotním pláči si zvykl na vodu a moc rád se koupe, takže mu bráchové už naplánovali letní kurz plavání v bazénu.


Náročný týden za mnou a jedeme dál. Začala jsem konečně naplno cvičit. První dva dny jsem toho chtěla nechat a být navždy taková, jaká jsem teď. Ale pak mi došlo, že by mi to chybělo a že je lepší překonat to hned. Bolelo to. Ani ne tak svaly jako fakt, že jsem některé cviky nestíhala tak, jako dřív. Tělo prý má ještě nárok, jsem na sebe asi moc přísná. Ke konci týdne jsem ze sebe měla mnohem lepší pocit, takže doufám, že to bude trvat i dál. Taky se pomalu vracím k nějaké drobné práci, sama jsem zvědavá, jak to dopadne...

1 komentář:

  1. Všichni tři jsou nádherní a úžasní! Je na nich to bráchovství poznat<3

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)