pondělí 21. ledna 2019

3/52
Mládě občasně už sám vylétá z hnízda. Fotka je pořízena po návratu z výpravy do Jičína. Naprostá spokojenost(až na to, že teda ve své roztržitosti zapomněl ručník a plavky s sebou taky neměl:-). Ale byl v TÉ sauně, o které strejda Jára napsal, takže zážitek samozřejmě. Zkoumá a kreslí auta, pořád dokola řeším detaily a má milion a jeden odborný dotaz. A učí se na svou první roli. Bude hrát krále, takže jsem na něj moc zvědavá.

MiniMládě s námi část soboty trávil bez Mláděte a myslím, že si to hodně užil. Především proto, že mu nikdo neskákal do řeči a všechno co nám chtěl povědět, jsme si vyslechli. Stále starostlivě chodí kolem brášky a často ho vyžaduje vyndat z košíku a pusinkovat. Je to drsoň. Zatímco Mládě má úraz a hned se polituje, se všemi prodiskutuje diagnózu a ještě za týden zranění cítí, tak Mini se otřepe a ve většině případů hlasí "dobrý, nebolí" a běží dál. Jasoň a Drsoň :-))

MiniAtom má a sebou Vítání občánků. Celé to proběhlo neuvěřitelně klidně. Tak moc klidně, že jsem z toho byla sama překvapená. Velkou zásluhu na tom má paní učitelka ze školky, ze které MiniMládě nemohl spustit oči. Jako dáreček od knihovny dostal knížky ze skvělého projektu Bookstart! Je to prostě literární mrně :-) 

Stále cvičím. Je to někdy trochu náročnější, někdy to jde vyloženě silou vůle. Ale nepolevila jsem. Cítím se ale mnohem, mnohem líp což je zásadní důvod, proč tohle všechno dělám. Takže v pořádku. Vítání občánků...třikrát ty stejné prostory, lidé i projev. Kytička a fotky. Tentokrát jsem si sundala gumičku na ruce, protože dvakrát jsem na to zapomněla. Tak letos jsem zapomněla na sportovní hodinku. K sukni. Ale co bych pro své děti milované neudělala. Jednou se tomu budou tlemit, jak to bylo trapný. Já to znám...já to moc dobře znám. Takže se nemůžu ptát, po kom to mají:-))

1 komentář:

Děkuji za milé komentáře;-)