pondělí 11. února 2019

6/52Mládě napsal pohádku, kde je hlavní postava dortík Rebel. Někdy si říkám, že to má fakt snadný. Pro všechny k narozeninám ve vteřině dokáže vymyslet a během odpoledne i sepsat příběh a má hotovo.
Všechno si poctivě skenuju a doufám, že to jednou prodám a koupím si dům na italské pláži, budu pít kafe a číst si jeho knihy. A teď zpět na zem a do reality za 3,2,1...

MiniMládě-a proč?! Stále dokola v kruhu. A proč? -A proč?! -Aaaa prooooč? Z části proto, že ho to opravdu hodně zajímá, ale jsou chvíle, kdy to opakuje čistě pro své pobavení a sleduje, jak už nevím, co na to všechno odpovídat. Taky mě docela slušně poráží v pexesu, musím prý víc cvičit.

MiniAtom je můj nejmenší hrdina, opravdu nejhodnější miminko. Zvládl se mnou čtení v knihovně, následně i část "afterparty" po čtení. Když je třeba, dělá mi obecenstvo i při cvičení, ale vzhledem k tomu, že je jeho pohyblivost ještě docela nízká, tak mi to vůbec nedělá problém. Asi mu to přijde jako vtipná záležitost, protože se většinu času tomu pohledu na mě hodně směje.

Odejít na chvilku od dětí(čti malá dovolená) s Liškou, povídat si bez prerušení(není to fáma, to prý fakt existuje!!:-)), dát si trochu vína, uvést čtení v knihovně...tak to bych měla. Trochu mě začíná unavovat, že se koukám na šatník plný krásných věcí a polovinu z nich si nemůžu vzít, protože kojení. Možná trochu ponorka, ale jen v tomhle smyslu. Jestli se na něco těším, tak na možnost vybrat si oblečení podle nálady a ne podle toho, jak dobře jdou ven vyndat prsa.

1 komentář:

Děkuji za milé komentáře;-)