pondělí 25. února 2019

8/52
Mládě měl jarní prázdniny. Vlastně oba kluci měli, takže jsme měli různorodý program. Lyžování, malování vodovkama, hry, nekonečné zkoušky s kapelou Chyťte to dítě, ale i učení, které dostal dopředu, protože jsme si jarní prázdniny trochu prodlužovali. Lyžování na Obřím Sudu bylo trochu dramatičtější, protože ho to z nějakého důvodu nebavilo, začátek byl těžký a únava ještě větší. Nakonec se sice trochu zakousl, ale nejspíš si šetří energii do Krkonoš.

MiniMládě má za sebou první opravdovou hodinu lyžování. Bylo to úplně jiné, než když se učil Mládě. Mini se nemohl dočkat, až obuje lyžáky a půjde to všechno zkusit doopravdy. Odhodlání bylo veliké a na jeho výkonu to bylo znát. Padal, vstával, učil se a pořád se usmíval. Ani náznak vztekání(novinka!) a únavy. Dokonce chtěl lyžovat ještě po skončení hodiny. Tuším, že z něj bude lyžař mnohem rychleji.

MiniAtom se snaží přetáčet, ale ještě to nedospělo do zdárného konce. Uvidíme, kdy se mu to defintivně povede. Sílu na to má, jen musí najít tu správnou techniku. Chápete to? To malé miminko, které se tuhle narodilo! Lyžování poměrně v klídku prospal, čerstvý vzduch a popojíždění, co víc si přát.


V pátek jsem už potřebovala být úplně sama. Ale opravdu úplně sama, protože prázdninový týden s vidinou dalších společných dnů na horách, byl lehce náročnější. Na víc jak dvě hodiny jsem se zašila do horké vany a neskutečně moc mi to pomohlo. Obětovala jsem sice čas na cvičení, ale bylo mi jasné, že tentokrát to nejde jinak. Pomohlo to dokonale. Mám pocit, že ty prázdniny jsou teď nějak náročnější :-))

1 komentář:

Děkuji za milé komentáře;-)