pondělí 11. března 2019

10/52

Mládě má po premiéře. Uf! Když jsem se ho odpoledne před začátkem ptala, jak se cítí odpověděl mi "bázlivě". U něj velký nezvyk, ale nakonec všechno dobře dopadlo. Druhý den odjeli na divadelní soutěž, takže spousty nových zážitků a informací. Jedno z nejhezčích společných rán za poslední dobu jsme si udělali právě před odjezdem na soutěž. V klidu jsme se nasnídali, hráli jsme pexeso, povídali si a včas a bez stresu, jsme vyrazili pěšky na nádraží, kde byl sraz malých divadelníků. Sice nic nevyhráli, ale byl to pro něj velký den, plný zážitků. 

MiniMládě...je pro Mládě velká podpora. Půl dne ho pošťuchuje, aby ho pak před představením chytl za ruku a celou dobu mu držel palce. Vždycky mě dojmou. S blížícími se narozeninami se zase o kousek víc rozmluvil, což mě moc těší. A přeje si jezdit na kole, jako brácha. Trochu doufám, že to bude jako na lyžích. Tedy, že mu to půjde úplně samo.

MiniAtom začal s první uvařenou mrkví. Opravdu už je tak velký! První výraz byl sice stylově, po vzoru bráchů "děláš si srandu ze mě?", ale postupně se všechno srovnává a myslím, že mu i chutná. Pořád se usmívá a bráchovo vystoupení zatím spokojeně prospal v šatně. Žádný stres přece!

Vyhradila jsem si čas, který nutně musím trávit s knihou. Neskutečně moc mi to chybělo a při kojení jsem měla sklony šilhat nenápadně do telefonu. Tak tomu je konec. Vlastně dělám podobných věcí několik. Jsou plány, které zatím zůstávají v hlavě a musím se na ně dostatečně připravit. Doufám, že mi to vyjde. Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za milé komentáře;-)