pondělí 8. dubna 2019

14/52

Mládě většinu času trávil venku, na zahradě, šťouráním se v hlíně a nebo na koloběžce. S dramaťákem začal zkoušet něco úplně nového(sama ještě nevím, asi zase překvapení). Oba s bráchou velmi fandili Atomovi na jeho prvním půlmaratonu v Praze. I když to znamenalo sedět docela dlouho u televize, tak se drželi s Mini za ruce a volali "tati do toho". Docela dojemná věc.

MiniMládě je velký milovník medvědího česneku. Ale opravdu veliký. Z těstovin s ním má vždycky největší radost a nemůže přestat. Nikdy bych nevěřila, že se tohle dětem může stát, ale on v tom jídle má poměrně jasno. Občas ještě hledá v konverzaci slova a když si není jistý, tak to prostě zahraje. Začínám mít pocit, že se nám tu rodí herecké bratrstvo. 

MiniAtom si začal zálibně prohlížet dětská leporela. Ráno nám to docela usnadňuje vstávání, chvilku listujeme a hledáme obrázky a svět je hned lepší. Zatím spí stále většinu času ve velké posteli, svou postýlku celkem ignoruje. A mně to vlastně nijak nevadí. Vím, že to postupně bude odpadat. Navíc taky vím, že je to úplně naposledy, takže...se dá říct, že si tu blízkost snažím užít co nejvíc. 

Vyvážené rodičovství. Po pár výjezdech jsme si udělali klidnější týden, takže dvakrát za sebou kafe a víno venku. Nemůžeme fungovat jen z neustálého pohybu, tenhle týden nastal čas na zklidnění. A zafungovalo to skvěle. První zastávka v super skvělé kavárně v kině! Mám to tam raději čím dál víc. Máme sice staré kino, ale atmosféra tam prostě je. Kavárna tam tomu dodala na jedinečnosti. Koho by zajímalo, tak TADY. Další zastávka(kromě těch běžných rychlokafí) proběhla v LOVE ME. Dětský koutek, kafe...A já jsem si naprosto neuváženě na první pokus objednala limonádu. Došlo mi to, až když si maminka přede mnou odnášela sklenici vína. No, naštěstí to šlo ještě změnit. Takže kluci ve stylové herničce a my rodiče..hurááá. Tady to taky má smysl. I když stejně pořád sleduju, aby nespadli a tak dále. V tomhle jsem asi fakt typická..máma. 


Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za milé komentáře;-)