pondělí 15. dubna 2019

15/52

Mládě se mě zeptal "mami? Nepustila bys nám OHNOUTY?", aneb jeho smysl pro spisovnou češtinu tentokrát zafungoval docela vtipně. Má období naposlouchávání českých kapel(takže Wohnouti) a rozlišování dobrého a mizerného(takže Chinaski ne!).  Začal číst, docela překvapivě, Deník malého poseroutky. Nikdy jsem moc nechápala, co na tom kluci vidí. No a teď už to u nás jede taky. 

MiniMládě se hodně těšil na bráchu. Těší se vždycky, ale teď to bylo ještě speciálnější. Nejstarší brácha slavil patnáctiny. A to je už nějaký věk, takže se to muselo oslavit. A Mini miluje všechny dorty. Docela aktivně se zapojoval do hraní loutkového divadla. Docela hezky mi pomáhal na zahradě, za což jsem moc ráda, protože to vypadá, že z něj brzy bude lepší zahradník než já. 

MiniAtom malý cestovatel. Nechal se v Táboře obdivovat, rozdal pěkných pár úsměvů a cestu domů spokojeně prospal. V sobotu se konečně seznámil s prababičkou a dostal od ní nádherný dárek, který mu vydrží(doufám) opravdu dlouho.  Myslím, že se sobě navzájem líbili. Jsem čím dál víc vděčná, že tyhle setkání fungují a je všechno v pořádku. 


Tábor. Na chvilku doma, v pracovním týdnu, krásném počasí jenom s MiniAtomem. Taková krásná chvilka "jedno dítě, žádné dítě". Za tátou do práce, projít se po městě, dát si oběd. Víte, jak dlouho jsem neměla buchtičky s krémem? Správně..dlouho! Moc je vlastně nejím. Ještě když mi táta říkal "dnesky jdu na oběd a mám buchtičky.." tak jsem se trochu šklebila. No a pak jsme šli taky a ....co jsem si objednala? Jistě! Na kafe jsme tatího pozvali do Jednoty! Na instagram jsem tohle místo dávala ve stories, jako super tip, ale klidně to zopakuju i tady. Skvělé kombinace věcí, bez kterých nemůžu žít. Knihy a kafe(a dobré koláče, příjemné sezení, dřevo a tak dále). Tady se mi líbí a vážně jsem nadšená, že moje rodné město má taková krásná místa. Teď to poznal i Mini. Vybavilo se mi, jak jsme tam seděli minulé léto, měla jsem břicho a brouzdali jsme po okolí. A já se těšila, jaké bude moje třetí mrně. A najednou je tu a ležérně odpočívá na polštářích. Je to všechno rychlost.
Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za milé komentáře;-)