pondělí 8. dubna 2019

MiniMládě/4roky

Čas mi utíká pod rukama a plyne. Nemůžu s tím nic dělat, jenom se vezu a snažím se to nějak vybalancovat. Je jasné, že jedna z aktivit musí jít stranou a tentokrát to byl blog. Bohužel. Moc mě to netěší, ráda bych sdílela častěji své zážitky i pocity z výchovy tří dětí. Ale...Někdy to nejde a je zásadnější se věnovat právě té výchově, než o tom psát.

I proto je březnová oslava na blogu až dnes. Užili jsme si ji. Mini ten den usínal šťastný, protože dostal mimo spousty nádherných a promyšlených dárků i dva zásadní. Nové boty na běhání, které si moc přál a KOLO! Málem s tím kolem šel i spát, takovou radost z toho všeho měl.
Téma oslavy bylo naprosto jasné-vláčky. Vláčkový dort byl jasný, babička ještě stihla sehnat úplně geniální vykrajovátko, takže ke kávě se podávaly, mimo jiné i linecké mašinky. Nejlepší! 

To, že jsou mu čtyři roky, mi přijde úplně neskutečné. Ještě pořád si úplně přesně vybavuji, jak byl maličký, jak miminkovsky voněl, jak se poprvé usmál. Dneska už popichuje staršího bráchu a nekonečně zbožňuje nejmladšího. Můj malý vztekloun. Měl velikou radost, že mu přijel popřát Danek. Mám pocit, že se tihle dva pěkne spojili a v rodině nám začíná růst velmi vypečená, nebo po "Dankovsku" mazaná smečka.

Na to všechno jsem si ale tentokrát musela dát normální kafe, protože...nevím, jestli bych děti stíhala, ke svým vlastním přibylo i pěkných pár malých gratulantů. Aneb jak zvládnout kinderparty a nezbláznit se. Samozřejmě, že to je tak trochu nadsázka a takové to, jak rodiče často říkají...
Vydařilo se! Vlastně mě baví a opravdu hodně těší, že svým dětem můžu připravit krásnou oslavu s tématem, které je aktuálně zajímá a přichystat něco, co vůbec nečekají. Málokdy vidí dort předem, snažím se, aby to všechno bylo překvapení. Jednou tohle všechno snad budou předávat sami dál. Ale teď si to ještě musí..pořádně užívat! Všechno nejlepší a vzhůru do pátého roku!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za milé komentáře;-)