pondělí 5. července 2021

on the road again

Tolik drobných radostí, který člověk postupně zapomene, když ho sevře objetí lockdownu. Jakej byl vlastně život před? Co všechno jsme brali až moc samozřejmě? Někdy mám pocit, že všichni všechno. 

Ten postupný, nesmělý návrat do normálního života je fakt zvláštní. Ale jo, před pár dny jsem si to užila docela do sytosti. Tak třeba na sever, že jo. A už to jelo!Sedět zase jednou ve vlaku.

Otevřený okno celou cestu. Myslela jsem na to, jak jsem kdysi někde zaslechla, že vyklánět hlavu z vlaku v tunelu je cool. Měla jsem pak angínu skoro dva týdny. Byl totiž prosinec. Jenže teď začíná léto, prázdniny na krku, vysvědčení už se třese na rozdávání. Kdo by to nezkusit znovu a zas?

Poslouchat hudbu. 

On the road again

goin' places that I've never been

seein' things that I may never see again

and I can't wait to get on the road again

Vidět lidi.

Plánovaně? Neplánovaně? Co už! 

Dát si super koncerty.

Nestihnout začátek Houpacích koní, užít si Nauzea Orchestra, protože naživo jsem je ještě neslyšela a dost mě to zajímalo. Připomenout si, že Gaia Mesiah byly dobrý kdysi a jsou dobrý furt. Nemůžu si pomoct, stálo to za to. A zase tři holky, propojeny jedním kamarádem. Takže selfíčko do archivu.

Rozsekat si koleno na mostě, který právě pomlouvám, 

že ho vlastně docela nesnáším, protože se na něm blbě běhá.

Karma je zdarma a budu na to myslet asi tak měsíc ještě. 

Jo, a ten drink jako bolestný, to byl taky nejlepší nápad, kterej mě napad.

Ospalý, unavený rána.

-takže jako už?  -no...když voni zrovna dávaj Den nezávislosti a nemůžu zaručit, že tam nebude alternativní konec, sorry!


Festivalový víkendy mají něco do sebe. I když pak v neděli dopoledne jen tak koukáte do blba, protože energie je podstatně míň než dřív, snídáte v poledne(easy like sunday morning, to je snad jasný) a na vyhlídce si dáte napěněnou Kofolu. Naprostý restart! A ten pozvolný návrat zpět se dá ve vlaku zase krásně překonat. Hudbou, hlavou vykloněnou z okna, tím šokem, když se ze samých kopců vyloupnete zpět v naprosté rovině. 

Tak dík, exoti z Ústí!

4 komentáře:

Děkuji za milé komentáře;-)